Pitanje „Mythbustersima“ Ajdin Tinjak

Pitanje „Mythbustersima“ Ajdin Tinjak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pitanje „Mythbustersima“ Aldin Tinjak

FirellesMonster je napisao(la):
soova je napisao(la):
Imao sam jednom priliku upoznati ovog momka, a realno sve sto je rekao je istina.I nije ALdin tinjak nego AJdin ;)

Ja ga licno poznajem.. zajedno smo u stranci :icon_smile: momak je prva liga... i da Ajdin mu je ime a ne Aldin ;)

Ih pa onda smo i ti i ja u stranci, tu sam ga i ja upoznao :lol::lol::lol:
 
RE: Pitanje „Mythbustersima“ Aldin Tinjak

soova je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
soova je napisao(la):
Imao sam jednom priliku upoznati ovog momka, a realno sve sto je rekao je istina.I nije ALdin tinjak nego AJdin ;)

Ja ga licno poznajem.. zajedno smo u stranci :icon_smile: momak je prva liga... i da Ajdin mu je ime a ne Aldin ;)

Ih pa onda smo i ti i ja u stranci, tu sam ga i ja upoznao :lol::lol::lol:

Naletis li na ove nase sastanke... gdje si bio na sastanku.. kod nas u Konjicu ili :icon_confused: dobro je ovo srocio... sto mu je ovo trebalo :D nisam ga vidio otkako je ovo napisao, kad ga vidim bas cu ga pitati :lol::lol: ima on i svoju blog stranicu.. zab sam link.. ima extra tekstove ;)
 
Član
RE: Pitanje „Mythbustersima“ Aldin Tinjak

FirellesMonster je napisao(la):
soova je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
soova je napisao(la):
Imao sam jednom priliku upoznati ovog momka, a realno sve sto je rekao je istina.I nije ALdin tinjak nego AJdin ;)

Ja ga licno poznajem.. zajedno smo u stranci :icon_smile: momak je prva liga... i da Ajdin mu je ime a ne Aldin ;)

Ih pa onda smo i ti i ja u stranci, tu sam ga i ja upoznao :lol::lol::lol:

Naletis li na ove nase sastanke... gdje si bio na sastanku.. kod nas u Konjicu ili :icon_confused: dobro je ovo srocio... sto mu je ovo trebalo :D nisam ga vidio otkako je ovo napisao, kad ga vidim bas cu ga pitati :lol::lol: ima on i svoju blog stranicu.. zab sam link.. ima extra tekstove ;)

Nisam bio na sastanku nekom ne pamtim, vjeruj izgubio sam vjeru u nasu politiku :lol::lol: ma napisao je za desetke, sve sto je rekao u pravu je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top