pitanje felge i kurirska sluzba

pitanje felge i kurirska sluzba

Član
dakle trebam da posaljem felge u tomislavgrad znali neko koja je kurirska sluzba najpovoljnija zvao sam in time rekli mi 70 km za 4 felge imal neko nesto povoljnije relacija je Gradacac-Tomislavgrad hvala
 
Član
@Noke - sto preporucujes covjeku tu sluzbu ako si ti vec imao problem s njima...
Evo tvoj citat ne nekoj prethodnoj temi o toj firmi

''ja sam imao isti problem sa 24vip. 15dana (tacno) cekao naplatu..

sranje :icon_mad:''

probaj sa euroexpress, ja sam licno imao jako dobra iskustva. Tacni su na vrijeme sve primis...
24 vip,mozda jest najjeftiniji,al i dosta problema ide uz njega, najgore kad cekas svoj novac...
 
Početnik
ja imam lose iskustvo sa CityEx tako da ti njih nepreporucujem,cekao sam pare tacno mjesec dana dok nisam popizdio i onda mi ih je donio,a sve dotad je bilo nekih izvlakusa..A pitao sam vozaca za felge i rekao mi je oko 40/ak km da bi dostava bila bilo gdje u BiH ;)
 
Početnik
ja platio 38km cekao pare 1 dan,tj nije mi ilo zao 5 km i zaokruzio da mi ih hitno dostave,a to ako neko gleda u 5 km pa se zali to je njihova stvar,i meni su je reko dostavljac a i pronaso sam na njjihovoj str da se ceka i po 2 sedmice,zato ako je veci iznos halalite tih 5km i nek vam ih nebude zao i onda ih dobijete u roku od 24 h.Barem sam ja tao i rijesen problem :icon_biggrin::cool:
 
Početnik
meni je Roki iz Tuzle neki dan poslao felge u Sarajevo, dobio ih u roku 24 sata, 20 Km postarina, preko CityEX ;)
 
Član
Do 10Kg =10KM+17% CityEX nikada problem a i ostali, mada ima slucajeva zavisno od njihovog rasporeda. Najbolje je nazvati provjeriti gdje se nalazi vozac kuda ide i eto.
 
BHT Ovisnik
ja koristim cityex za dostavu bilo cega osim felgi,za dostavu felgi 24vip je najpovoljniji,35km 4 felge s gumama kosta,a ovi drugi nece uzet ispod 70km ;)
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
ja koristim cityex za dostavu bilo cega osim felgi,za dostavu felgi 24vip je najpovoljniji,35km 4 felge s gumama kosta,a ovi drugi nece uzet ispod 70km ;)

Tacno 20 KM ja platio dostavu 4xfelge iz Tuzle u Sarajevo, bas preko CityEx :icon_confused:
 
BHT Ovisnik
svasta :icon_rolleyes: ja stalno poslujem sa cityex-om,muzika,mobiteli,aparati i sl.,ali kad ih pitam za felge kazu mi 70km,odakle god da slao,tako da za to koristim 24vip uvijek
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
svasta :icon_rolleyes: ja stalno poslujem sa cityex-om,muzika,mobiteli,aparati i sl.,ali kad ih pitam za felge kazu mi 70km,odakle god da slao,tako da za to koristim 24vip uvijek

ja ga pitao iz Bihaca do zavidovica kaze jedno 40kg u 4 felge kaze oko 40-ak km sad nezz ;)
 
Član
Druze probaj u drzavnu postu da odes da pitas, mi neki dan neke gume slali i krenuli po redu pa posta ispade jeftinije duplo od tih brzih posta.

A trebali smo gume slati iz Bijeljine u Fojnicu cini mi se.
 
Član
062-335-327 momak se zove Žanin. UPS brza posta, nazovi pitaj kolko bi bilo. moj ujko je narucio felge iz tuzle preko njih, kaze da su povoljni.
 
Top