Pioneer AVH-P3100DVD

Pioneer AVH-P3100DVD

Član
http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/DVD-Receivers/AVH-P3100DVD

Radi se o ovom uredaju i BMW u X5 . . . pa me sad zanima kako da stavim klipove spotove probao par njih da stavim na usb neke cak sprzio na CD ali u autu nece da mi ocita nikako samo preskoci pjesme uredu moze sve super ali video isto kao da nije ni stavljan . . .

Sta da radim kako sta . . u kom formatu mora da bude taj klip kako da ga konvertujem ili sta vec da bude taj da moze da se pusti . . .

:icon_confused:
 
nisam siguran dal moze sa USBa da cita spotove jer vecina modela nemoze, a isto tako nemogu da citaju zajedno pjesme i spotove, bar meni nije moglo na JVCu, tj moras samo nasnimat spotova, nista drugo.
 
Član
vecina tih playera ima blokadu da se klipovi nemogu gledati dok je auto u pokretu ali se to da prespojiti. player koristi signal rucne kocnice. kad je rucna podignuta video ide a cim je spustis video se prekida
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
vecina tih playera ima blokadu da se klipovi nemogu gledati dok je auto u pokretu ali se to da prespojiti. player koristi signal rucne kocnice. kad je rucna podignuta video ide a cim je spustis video se prekida

nema to nikakve veze,radi se u kojem formatu,ili u kojem ga pretvoriti da cita....
upravu si za zicu koja ide na masu da radi i kad je u pokretu,ali tada bi pisalo neko upozorenje...
 
da, sviralo bi al bez slike, sa upozorenjem, kod mene je pisalo da zategnem rucnu :D naravno prespojis na masu i miran.
 
Top