PIK fails

PIK fails

mahe007 je napisao(la):
:lol::lol::lol: likovi nisu normlani
nisu normalni oni koji kupuju za te pare.

nije normalan onaj ko bi cijenio svog golfa jeftinije sa ovakvom situacijom na trzistu.

cijene se tako krecu, raja kupuje za te pare i ja sad treba da sam sebi izbijem par hiljada iz dzepa pa golfa prodam za 1000KM, jer realno toliko vrijedi ?! tad bi sam sebi rekao da sam budala ;)
 
U pravu si death beat, ali gledaj nesto, s obzirom kakav status G2 ima u BIH nije ni cudo sto ljudi kupuju auta za te pare. Ne bas za ove ali znam ih par sto su dali oko 4-4.500 za golfa 2 ko lutka eto kao sto oni kazu haha. ebi ga to su ljudi koji ne znaju za bolje i takodjer nemaju za bolje, i znaju kad nesto se pokvari ne prelazi 100 KM da ga *ebes. takodjer ima onih koji kupe auto za 10.000, nemaju da sipaju nemaju da servisiraju itd...imamo mi balkanci cudan mentalitet...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
:lol::lol::lol: likovi nisu normlani
nisu normalni oni koji kupuju za te pare.

nije normalan onaj ko bi cijenio svog golfa jeftinije sa ovakvom situacijom na trzistu.

cijene se tako krecu, raja kupuje za te pare i ja sad treba da sam sebi izbijem par hiljada iz dzepa pa golfa prodam za 1000KM, jer realno toliko vrijedi ?! tad bi sam sebi rekao da sam budala ;)

E u pravu si. Zasto da ti sebi rusis cijenu kad raja prodaje za te pare. I proda se svaki sto posto. :cool::cool:
 
Član
Dobar golfic nije puno para!!!

http://static.pik.ba/galerija/2012-07/slika-75733-2012-07-1342121167-velika.jpg
 
Vidjećeš za 2 mjeseca osvane oglas na piku ovaj golf ,samo popravljen a u opisu prva farba,nikad lupan,extra stanje,malo prešao .. :D
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Vidjećeš za 2 mjeseca osvane oglas na piku ovaj golf ,samo popravljen a u opisu prva farba,nikad lupan,extra stanje,malo prešao .. :D

:lol: :lol: :lol:



jesam kralj :D

pikt.png

By carbonrajvosa at 2012-07-13

pik2.png

By carbonrajvosa at 2012-07-13


:lol: :lol: :lol:
 
Top