PIK fails

PIK fails

Ma na ovom piku svega, glavni su ovi sa zamjenama gdje su njihovi artikli najskuplji, a svima ostalim obaraju cijene i nista ne vrijedi koliko ko cijeni haha
 
almir_gr je napisao(la):
Ma na ovom piku svega, glavni su ovi sa zamjenama gdje su njihovi artikli najskuplji, a svima ostalim obaraju cijene i nista ne vrijedi koliko ko cijeni haha

A jos su gori oni pametni koji pocnu da pametuju koliko sta vrijedi, i kad mu kazes cijenu on pocne da vrijedja, pa te onda savjetuje koliko sta kosta, i za koliko se moze sta uzet! I od jedne poruke nastane citav roman prepucavanja! Ko prodaje ima pravo da cijeni koliko hoce, to je njegova stvar, ako ne odgovara fino i kulturno se zahvalis i gledas dalje! Od 100 nadje se jedan kojem odgovara i posao se zavrsi, to sam znam iz licnog iskustva, jer koliko god sam cijenio svoje auto u 90% sam dobijao poruke, da ne vrijedi, da moze uzet neko novije, cak sam dobijao poruke da za tu cijenu mogu se i dva kuputi i sl! A ja sam do sada nekoliko auta uspjesno prodao/zamjenio po svojoj "nerazumnoj" cijeni, a ne po savjetima drugih!
 
Član
ma pola ih stavlja auto kao ono ne prodaju ga al ako neko baš ponudi duplu vrijednost prodat će ga :lol: debili misle da smo svi vesla sisali al štaš takva država :icon_mad:
 
Član
ovaj s 4runnerom,slikao lik s monitora slike,zato su ovakve...mozda mu auto nije tu il nesto slicno...tako da:icon_confused:
 
Top