PIK fails

PIK fails

u7NdASN.png

A evo i titine slike
SV36lIJ.png
 
Član
Dok je bilo TITA bilo je i zivota i drzave i svega... I ta slika vrijedi puno vise od 30km... Ja imam jednu i ne bi je dao za 1000km...
 
Član
Rs turbo jel tebi u evrima 28 godina :)
Kakve veze ima koliko imam godina, valjda se zna kako je prije bilo i koliko je fabrika radilo, pa moji roditelji su zivjeli u toj zemlji, u mojoj blizini je fabrika kombiteks koju je nasa vlada unistila, zatvorila i prodala a ta fabrika je zaposljavala 5000 radnika :) samo ona... Gdje je zeljezara, zitoprerada, agrokomerc, toplana koju su srusili a bila je ispravna i da ne nabrajam dalje a to je nije ni 100 dio koliko bi se moglo nabrajati sta je sve imala Juga... To je sve zaposljavalo ljude, a sada? Gdje su sada fabrike sve nestale? De mi nadji naseg ijednog politicara ili predjsednika da se vozi kroz sve i jedan grad, ne mora kroz sve i jedan, nek se vozi kroz samo jedan grad u cabrio limuzini i nek mase narodu iz cabria dok se vozi 5km/h a naroda tona stoji oko njega i nek mu baca latice kuda njegovo auto ide... hahaha sigurno...
Slikovito :)
31.jpg


http://www.olx.ba/artikal/19088717/golf-3-gti/
Eto bombaša
"Golf 3 GTI savršeno stanje!"
"Na poruke NE ODGOVARAM!!! Onaj ko nema para da nazove,sigurno nema ni da ga kupi!

Zamolio bih one kojima je dosadno,komentatore,procjenitelje i sve ostale slične njima,da zaobiđu ovaj oglas!
H V A L A !!!"

Cuj GTI a nazad dobosi :D
 
Poslednja izmena:
http://www.olx.ba/artikal/19088717/golf-3-gti/
Eto bombaša
"Golf 3 GTI savršeno stanje!"
"Na poruke NE ODGOVARAM!!! Onaj ko nema para da nazove,sigurno nema ni da ga kupi!

Zamolio bih one kojima je dosadno,komentatore,procjenitelje i sve ostale slične njima,da zaobiđu ovaj oglas!
H V A L A !!!"
Druze ovaj golf je u perfektnom stanju ako nije i najbolji na piku znam ga sa vw cluba srbija i znam sta je sve uradjeno na autu i da se bas cuva. Trebao je biti gti odnosno ako se ne proda ako sam dobro upucen bice afb tako da.
 
Član
Upravu je rsturbo, danasnji politicari kad se voze magistralom, ispred njih su dva policijska auta i iza njih jos dva, zasto, zato sto su lopovi
 
Član
Druze ovaj golf je u perfektnom stanju ako nije i najbolji na piku znam ga sa vw cluba srbija i znam sta je sve uradjeno na autu i da se bas cuva. Trebao je biti gti odnosno ako se ne proda ako sam dobro upucen bice afb tako da.
Nije problem stanje, nego opis - golf nije gti niti će ikad bit. Uostalom trojke gti su dolazile i sa drugim motorima, ne samo 2.0 16v....uz ovakav stav na oglasu šta je drugo nego bombaš.
 
Top