PIK fails

PIK fails

BHT Ovisnik
Nije to nikako isto, meneisto osobno iritira kada napisu kupe,cupe i sl. Ja kada sam prodavao svog pezoa morao sam sve ispisati,kad pogledam statistiku artikla vidim da ljudi vise pretražuju cupe,nego coupe. Pa ako to neznas ne zaslužujes da posjedujes to auto. Kada napisu cupe to isto kao da vidim da umjesto npr peugeot napišu pežov., ili renol i sl...
Evo nekih mazluma koji su mi upali u oko slucajno na naslovnoj

GT "LAJN" , pa odmah vidis kakav ga vlasnik vozi....
tmYs6Ya.jpg


"tuch skreen" - pa jebote...
PndUswi.jpg
 
Član
ma zbog ovakvih stvari forum gubi na kvaliteti, pišu se previše gluposti i nebitne stvari
koga briga je li napisao cupe ili coupe, evo ti još jedan primjer
http://www.olx.ba/artikal/19388791/golf-5-1-9-tdi-tek-registrovan-extra/
je li registrovan ili registriran? Uopće nije ni bitno jer ovo mjesto nije za raspravljanje o pravopisu već o autu.
Cupe nije nigdje pravilno, coupe jeste.
Također je i registrovano i registrirano oboje pravilno, zavisi kojim jezikom pišeš...
 
Nije to nikako isto, meneisto osobno iritira kada napisu kupe,cupe i sl. Ja kada sam prodavao svog pezoa morao sam sve ispisati,kad pogledam statistiku artikla vidim da ljudi vise pretražuju cupe,nego coupe. Pa ako to neznas ne zaslužujes da posjedujes to auto. Kada napisu cupe to isto kao da vidim da umjesto npr peugeot napišu pežov., ili renol i sl...
Evo nekih mazluma koji su mi upali u oko slucajno na naslovnoj

GT "LAJN" , pa odmah vidis kakav ga vlasnik vozi....
tmYs6Ya.jpg


"tuch skreen" - pa jebote...
PndUswi.jpg
hahaha,gdje ih nađe :D
 
Top