PIK fails

PIK fails

Član
ljudi pazite se pretisa... kazu znaju sarme letit' po kuci
103714141015239927481455.png
Svoj ti poso u neku ruku ima covijek i pravo haha...Inace ja radim kao kuhar i imao sam nezgodu...ako se ne zaklopi kako treba ili ako bas jako dihta a unutra stavis nesto bas vrelo i naglo ga zatvoris i zadihtas...Kad otvoris pukne ko petarda i odskoci haha
 
Član
Svoj ti poso u neku ruku ima covijek i pravo haha...Inace ja radim kao kuhar i imao sam nezgodu...ako se ne zaklopi kako treba ili ako bas jako dihta a unutra stavis nesto bas vrelo i naglo ga zatvoris i zadihtas...Kad otvoris pukne ko petarda i odskoci haha
pa neces valjda otvarati pretis bez hladjenja i ispustanja pritiska na ventilu...
odlicna stvar inace, sto raja ne zna da ga koristi to je druga stvar :D
 
Član
kad smo kod Recaro sjedista, uvijek se pitam jesu li gori oni sto pisu "ricaro" "ricardo" ili oni sto za svaka sjedista kazu da su "Recaro"
gfagfgfas.png
 
Član
pa neces valjda otvarati pretis bez hladjenja i ispustanja pritiska na ventilu...
odlicna stvar inace, sto raja ne zna da ga koristi to je druga stvar :D
Ee u guzvi kad posao naleti jebes ga i ne znas di je ventil da ispustis pritisak...dakako samo mi se jednom desilo jer nisam imao kad da razmislim...Uglavnom jeste dobra je stvar...mozda se i tome nesto slicno dogodilo pa ga zato i prodaje haha
 
Top