PIK fails

PIK fails

Član
nek ti imas bolje uradjeno samo suplju bacate pola vas po forumu nemate auta a nadjete komentarisati tudja auta, sta fali tom fokusu jebo vas vise tuning spusti auto i stavi felge samo da je fabrika to je po meni 0 nemoj onda nista ni raditi na autu bolje je, sta ti vozis megane fabrickog koji nema ni alu felge a nesto ovdje baljezgas o drugim autima nemas dovoljno aduta da dajes komentare drugima kad budes imo koji projekat iza sebe onda se moze uvaziti tvoje misljenje dotad pametnije je da nepises nista

Pa dobro mi i onako kasnimo za Europom, ovog fokusa je neko nekad davno radio u njemačkoj (dok je bio aktualan taj japanski tuning sa kineskim dijelovima), daj nađi novog sa ovakvim plastikicama i nekakvim pijaca-kitovima! I to se zna ko voza ovakva auta po europi samo "BRAĆA", više nigdje nećeš vidit spojlerčine osim na Subaru-u, Evu itd! A ja svoje auto volim onakvo kakvo je, a sa 110 konja bi bilo smiješno praviti ikakav projekt!

Edit: šta fali onda i mercu http://www.pik.ba/artikal/14610142/mercedes-124-250-250d/
 
Član
Bar su manje sanse da ce platit kaznu sto nema upaljena svjetla :D inace ovo auto je za mene samo kadett facelift, nista drugo ;)
 
Član
Meni ova nexia i nije toliko losa, kakvih ima...ofarbat mrezice u crno, skinut obrve i pristojno auto..a to za svjetla, vjerovatno nekom dosadilo placat kazne
 
Član
Pa dobro mi i onako kasnimo za Europom, ovog fokusa je neko nekad davno radio u njemačkoj (dok je bio aktualan taj japanski tuning sa kineskim dijelovima), daj nađi novog sa ovakvim plastikicama i nekakvim pijaca-kitovima! I to se zna ko voza ovakva auta po europi samo "BRAĆA", više nigdje nećeš vidit spojlerčine osim na Subaru-u, Evu itd! A ja svoje auto volim onakvo kakvo je, a sa 110 konja bi bilo smiješno praviti ikakav projekt!

Edit: šta fali onda i mercu http://www.pik.ba/artikal/14610142/mercedes-124-250-250d/

jesi ti ikad bio u evropi pa pricas tako???? jesi ikad bio i na jednom tuning showu ili okupljanju??? cuj sta fali mercu pa jel vidis ti dobro poredis ovog mercedesa i fokusa cuj sta fali, a kakve veze ima sto imas 110ks sve se moze pojacati i to vrlo dobro, a neznam onda sta radis na forumu i uospte jesi li ikad otisao na street race ili neko okupljanje vozis fabricko auto a ovamo seres na sve strane, nemoraju spojleri biti od eva ili neki svemirski imas body kit npr na bme e60 stavis M- ov kit karambolke pragove spojlere jel ti i to seljo tuning sto se promjeni, sta bi onda rekao za ovog fokusa jel i ovo seljakluk kako ti nazivas auto koje je osvojilo pehara i pehara

http://www.bhtuning.com/threads/ford-focus-by-ervix-komentari.21174/page-6
 
Nije pik fail, ali je cuveni izolir traka style. Nije pukla stopka pa da je naljepio izolirku vec je na obje stopke izolirka. xD
 
Član

inace prerada iz 80-tih od strane njemacke firme Bieber Borken, jedan ima u SA, zeleni dizel :)

unterlagen030.jpg
 
Član
jesi ti ikad bio u evropi pa pricas tako???? jesi ikad bio i na jednom tuning showu ili okupljanju??? cuj sta fali mercu pa jel vidis ti dobro poredis ovog mercedesa i fokusa cuj sta fali, a kakve veze ima sto imas 110ks sve se moze pojacati i to vrlo dobro, a neznam onda sta radis na forumu i uospte jesi li ikad otisao na street race ili neko okupljanje vozis fabricko auto a ovamo seres na sve strane, nemoraju spojleri biti od eva ili neki svemirski imas body kit npr na bme e60 stavis M- ov kit karambolke pragove spojlere jel ti i to seljo tuning sto se promjeni, sta bi onda rekao za ovog fokusa jel i ovo seljakluk kako ti nazivas auto koje je osvojilo pehara i pehara

http://www.bhtuning.com/threads/ford-focus-by-ervix-komentari.21174/page-6

Zašto serem na sve strane, volim auta, radim u Renaultu kao auto-laker, svaki dan 5,5 sati konstantno farbam karoserije Renoa i Mercedesa, idem u Pariz na auto sajam, i što se tiče tuninga znam šta je tuning evo ti slike neke pa pogledaj kako bi trebo izgledat tuning koji nije Kineski

renault-megane-rs-265-trophy-04.jpg
abt-golf-dark-edition-01.jpg
 
Top