PIK fails

PIK fails

Član
pogodio si od prve, jeste dell, eto nasjeo sam iako nisam to očekivao od čovjeka koji ima 600+ pozitivnih dojmova. i ne znam sad šta da mu radim :mad:

imam isti takav, i meni je čovjek uvalio i to porodičan s dijetom došo , ako ga još imaš napisat ću ti u p. kako ga napravit, al je dosadno kad moraš svakih 5-10 dana otvarat...

Ja mogu sad svoj prodat, ali treba bit đubre pa nekog zaje*at ko je možda skupljo pare za to,, al ima svakakvih ljudi..

Edit* doduše, bolje je vratit pa mu + j.m
 
imam isti takav, i meni je čovjek uvalio i to porodičan s dijetom došo , ako ga još imaš napisat ću ti u p. kako ga napravit, al je dosadno kad moraš svakih 5-10 dana otvarat...

Ja mogu sad svoj prodat, ali treba bit đubre pa nekog zaje*at ko je možda skupljo pare za to,, al ima svakakvih ljudi..

Edit* doduše, bolje je vratit pa mu + j.m
hajd ako ti nije teško za početak pošalji mi p.p. kako da to riješim bar privremeno, al nemoj mi reći da ga moram ispeći u rerni kao što pojedini rade :)
 
Član
Pretpostavljam da se o tome radi, ja sam tako jedan pravio, ali grijao industrijskim fenom, grafički čip.
 
Član

Car-Engine-For-Sale.png
RiA7XRG6T.png
small-red-suited.gif
=40hp
 
Imaju tri opcije, prva je da je stvarno nepismen, druga da je bio totalno pijan dok je pisao i treća je da je pisao oglas na mobitelu dok je vozio auto po planinskoj cesti pa promašio pola slova, i u sva tri slučaja uopće nije pogledao tekst na kraju :D
 
Član
Imaju tri opcije, prva je da je stvarno nepismen, druga da je bio totalno pijan dok je pisao i treća je da je pisao oglas na mobitelu dok je vozio auto po planinskoj cesti pa promašio pola slova, i u sva tri slučaja uopće nije pogledao tekst na kraju :D

HAHAHA, ismijo sam se komentaru, podsjetio si me na J. Clarksona....
 
Top