PIK fails

PIK fails

Član
Nije to lijepo, ismijavat člana foruma!!! Ja sam stalno u konfliktu sa nekim, a nikad nikom ruzno ništa ne napišem, nego je previše ljudi koji jednostavno stalno zaje*avaju!!!
 
Član
Nije to lijepo, ismijavat člana foruma!!! Ja sam stalno u konfliktu sa nekim, a nikad nikom ruzno ništa ne napišem, nego je previše ljudi koji jednostavno stalno zaje*avaju!!!


Da ti sad kazem iskreno.. Maha mi je neki dan u chatu bio napisao da je kupio naku haos motorcinu...
Nisam imao vremena da ga pitam kakvu, ali nebi me cudilo da je to taj 6.0 V12 i da je ga odmah ugradio. ;)
 
Član
Il je greskom napisao il ne zna da je od 206 :D

Da ti sad kazem iskreno.. Maha mi je neki dan u chatu bio napisao da je kupio naku haos motorcinu...
Nisam imao vremena da ga pitam kakvu, ali nebi me cudilo da je to taj 6.0 V12 i da je ga odmah ugradio. ;)
Govorio je i nama da je kupio 3.0 V6 od lagune i htio u renoa ubacit. Silkao a ono slika s neta :)
 
Član
Pošto ste u neku ruku novi na forumu, ne znate kakvu bujnu maštu taj ima, kolko može slagat i kolko konstantno laže, ustvari, živi u laži tako je to njemu izgleda sasvim normalno. Pojedini članovi foruma znaju o čemu pričam, uvjerili su se u to kao i ja lično. On bi kao scenarista bio veoma dobar u tom poslu.
 
Top