Peugeot 605

Peugeot 605

Član
Da i ja predstavim svoje auto , rijec je o Pezou 605ici proizvedenog 1990 godine , mislim da je u autu full oprema , od koze , klime , el.paketa i ostalih dzigaveza....
Motor je 3.0 v6 12 ventilas sa 123kw i automatik mjenjacem , u autu je ugradjen plin , evo koja slicica ;)

sf9i68.jpg


iz48ya.jpg


2aag2ti.jpg


160ctqu.jpg


24zzr09.jpg


dd72c.jpg


pohvale , kritike , pitanja sve je dobro doslo :cool:
 
BHT Ovisnik
fin pug,ovo je lađa,plovi cestom:cool:

'ko ti je treba,izbacila glavu kroz prozor:D
http://img266.imageshack.us/img266/6027/24zzr09.jpg
 
ovo je lađa, al boga mi valja to i nasut, dzabe sto ima plin :lol::lol:

bas to radis u BINGU pa sliko za vrijeme pauze :lol::lol:
 
Član
ljepi je svidja mi se posebno zadnji kraj malo lici na 406 icu i koliko ovo ide od 0-100 prava limuzina ljepe felge neprave ih vise ovakve cuvaj ga;)
 
Član
ide fino , posto je automatik treba mu zaleta :))

@cole ma pokupio je usput cinila mi se fina :lol: i hvala

@green_devil da trosi , trosi nema se sta lagat , po gradu lagano uzima 12-14 litara plina , magistralom moze se proc sa 8-10 litara naravno sve to nekom finom voznjom , a silovanja duplo sve :lol: i ima dosta i do vremena jbg al eto dok se ima para nek se voza , i ne radim u bingu neko onako malo se voziko pa reko da koju sliku bacim :cool:

@dj marko , hvala drug :D

@raymo vjeruj mi da ne znam vremenski kako ide do 100 , posto je automatik duge su mu brzine (4) tako da mislim za neki 9 sec da nabjere , eto cuvam ga koliko mogu :)


evo koja slika iznutra

6hjhjt.jpg


mcvwcj.jpg


2cz1u3c.jpg
 

rs6

Član
jel ovo bio pezo od turcina jednog ??? il' je onaj sto je kod rese bio jedno vrijeme ???

sve u svemu masinka :D
 
Član
ne znam bio je isti ovakav kod rese samo noviji 98 godina ja mislim , a moguce da je i ovaj bio prije 5,6,7 godina , njegov djed je vozio uvijek limuzine ,;)

i hvala
 
Član
Svaka cast,za auto,lijepa limuzina meni je jedan od lijepsih pezoa.Imas li ikakvih planova za njega? ;)
 
Top