peugeot 307 sw

peugeot 307 sw

Član
Evo da i ja predstavim svog puga.
proizveden je 2004. god
motor:2,0 hdi 79kw (109 ks)
oprema:
abs asr esp
aut.klima
tempomat
sistem za pranje prednjih farova
grijaci prednjih sjedista podesivih u svim smijerovima
ladice u pr.sjedistima za odlaganje sitnica
sredisnji nasloni za ruku
el.pokretani i grijani retrovizori
elektricno sklapanje retrovizora prilikom dalj.zaključavanja
samozatamnjujuci unutarnji retrovizor
radio cd sa 5 cd izmjenjivacem i komandama na stupu volana
FAP filter
Tvornicki zatamnjena stakla (naprijed solid tempered,nazad pre tempered)
senzori za parkiranje nazad
Panorama krov sa el.pokrovom
senzor za kisu i svjetla
aluminijski tockovi 17"(rezervna isto)
Toliko o opremi ako se sjetim jos nesto napisati cu poslije
A evo i koja slikica :




A evo stigla je i nova antena:

pa je stara skinuta i stavljena nova .razlika je fantastićna sto se izgleda tice.








Uploaded with ImageShack.us
Eto toliko o predstavljanju moga Golden Liona :icon_smile:.Na njemu je sve serijsko (sem Mul-t-Locka) i nista do sada nisam dirao.jedino imam u planu staviti ruke brisaca od ph2 da na njih idu aero metlice brisaca i zadnja svjetla sto se tice vanjstine a unutra mislim raditi rasvjetu za pod naprijed i nazad(nesto su vec iskemijati) i volan u kozu presvuci.
Svaki prijedlog za dalje je dobro dosao kao i kritika.
 
Član
bas dobar pezo, dobra oprema, dobra boja, panorama extra
imas sve sto ti treba, za mene bi ovo bio perfektan auto, obozavam ovakve karavane;)
 
Član
Fino, inače su mi svi karavani užasni sem ovoga. Ovaj je stvarno baš lijep. I dobra oprema. Vidim imaš i grijanje sjedišta, meni samo to fali da bude full, ali ne može se sve imati. :D
 
Član
mara- je napisao(la):
Fino, inače su mi svi karavani užasni sem ovoga. Ovaj je stvarno baš lijep. I dobra oprema. Vidim imaš i grijanje sjedišta, meni samo to fali da bude full, ali ne može se sve im
ati. :D

Hvala Mara,al zato ti imas navigaciju :lol::lol::lol:
 
Član
kula307 je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Fino, inače su mi svi karavani užasni sem ovoga. Ovaj je stvarno baš lijep. I dobra oprema. Vidim imaš i grijanje sjedišta, meni samo to fali da bude full, ali ne može se sve im
ati. :D

Hvala Mara,al zato ti imas navigaciju :lol::lol::lol:

Ma slabe koristi od nje, slaba pokrivenost mapama. Jedino što je onaj ekran dobar.
 
Član
super pugic.. panorama je premocna :icon_biggrin:
gdje si mislio volan raditi? ja sam svoj u Visokom kod nekog jare radio, ja sam prezadovoljan... doduse jest da mi je uzeo 100 markica,al po meni vrijedi svake marke... ako te bude interesovalo, mogu ti se za broj raspitati i tacno reci gdje ta radnja u Visokom... pozzzz
 
Član
Odlican Pug. Moj kolega ima isto 307sw sa panoramom. Samo plavi. Premocno auto i dobro ide sa ovih 110ks. ;)
 
Član
vozdrulja je napisao(la):
super pugic.. panorama je premocna :icon_biggrin:
gdje si mislio volan raditi? ja sam svoj u Visokom kod nekog jare radio, ja sam prezadovoljan... doduse jest da mi je uzeo 100 markica,al po meni vrijedi svake marke... ako te bude interesovalo, mogu ti se za broj raspitati i tacno reci gdje ta radnja u Visokom... pozzzz
e, tako sam i mislio u visokom uraditi gledao sam na netu ima neka moda...nesto
i koliko sam vidio super rade.





MantaFan je napisao(la):
Odlican Pug. Moj kolega ima isto 307sw sa panoramom. Samo plavi. Premocno auto i dobro ide sa ovih 110ks. ;)

Hvala prijatelju
 
Član
jest ima jaro neku prodavnicu, unutra kad udjes ima jedno 50 volana vec odradjenih, pa ako ima tvoj tip volana odma ti stavi (zamjenski) da vozis pa dodjes poslije po svoj, ili moras cekati jedno 6-7 sati dok tvoj odradi :)
 
Član
vozdrulja je napisao(la):
jest ima jaro neku prodavnicu, unutra kad udjes ima jedno 50 volana vec odradjenih, pa ako ima tvoj tip volana odma ti stavi (zamjenski) da vozis pa dodjes poslije po svoj, ili moras cekati jedno 6-7 sati dok tvoj odradi :)
E dobro je to sto imaju zamjenski volan da se ne ceka,jos bilo bilo dobro da rade i nedjeljom jer mi je to jedini slobodan dan.morati cu na netu vidjeti pa ih nazvati da dogovorim nesto.Pozz
 
Član
kula307 je napisao(la):
vozdrulja je napisao(la):
jest ima jaro neku prodavnicu, unutra kad udjes ima jedno 50 volana vec odradjenih, pa ako ima tvoj tip volana odma ti stavi (zamjenski) da vozis pa dodjes poslije po svoj, ili moras cekati jedno 6-7 sati dok tvoj odradi :)
E dobro je to sto imaju zamjenski volan da se ne ceka,jos bilo bilo dobro da rade i nedjeljom jer mi je to jedini slobodan dan.morati cu na netu vidjeti pa ih nazvati da dogovorim nesto.Pozz

ako sta zapne, javi se pa cu ti iskopati broj mob. i tacnu lokaciju u Visokom... pozz
 
Moje slijedece auto ce biti sa panorama krovom :) nejverovatno kako je lijepo :)

Svaka ti cast na auto :) ja ovo ne bih puno radio, jer on je vec sam od sebe napravljen :) sve imas sto ti treba :)

A ako budes tu unutra rasvjetu :) javi mi se gdje si kupio i to da znam ..

Sretno druze, presao puno kilometara !
 
Top