Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - spušćen 1cm :)

pa koliki je onda bio kad je sad ko kakav djip :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - spušćen 1cm :)

Nista zela, vrece pijeska unutra, uslikaj i stavi kao "after" slike :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - spušćen 1cm :)

Evo još par slika spuštenog puga. Slikao sam ga u travi. Da izgleda malo spuštenije:lol::lol:

Također, da predstavim obiteljskog puga. 407, 2006 godina, 2.0 hdi - 136 ks. Od opreme ima skoro pa sve. Nije tipično bosanska full oprema.









 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - spušćen 1cm :)

ukopaj ga malo u pijesak i slikaj bice taman:D
 

MTR

Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - spušćen 1cm :)

da nisi slikao na manjoj nadmorskoj visini ? :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - sretna pug obitelj :)

Zaboravih napisati da je 407-ica čipovana. Otac se voli ponekad potegnuti, nakon par potezanja samnom se odlučio na čipovanje. No ništa ne pomaže:D

MTR: Skroz si fulao. Slike su slikane na planini iznad Mostara. 600-700 metara nadmorske visine:D
 
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - sretna pug obitelj :)

ZELA GTI je napisao(la):
Zaboravih napisati da je 407-ica čipovana. Otac se voli ponekad potegnuti, nakon par potezanja samnom se odlučio na čipovanje. No ništa ne pomaže

gdje si je čipovao i ko ti je to radio?
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - sretna pug obitelj :)

Ma dobar je pugic, nemojte da zezate, zamislite samo sa 15-icama, ima da bude kao zmija;) A veliki pug je cista perverzija, ali mu nije dorastao u krivinama:lol:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - sretna pug obitelj :)

Danas skoknuh do Sarajeva, po dio koji čekam već 3 ipol mjeseca. Poručen je u Mostaru, no nikako da stigne. Kažu prodavači:"stali kamioni u snijegu:D

Pug je 2 tjedna bio zatvoren u garaži, prije 2 dana mi je pukao film, nisam mogao više slušati lažna obećanja, te sam se dao u potragu nove poluosovine. Ovim putem se zahvaljujem bokiju koji mi je nabavio broj te je bio čak i voljan da mi pošalje dio do Mostara. Ima dobrih ljudi ovdje:icon_biggrin:

Evo te famozne poluosovine. Da dam savjet svima koji se nađu u mojoj situaciji. Pokušavao sam staviti polovne sa raznih pugova i citroena. Nijedna ne paše, ne paše ni sa drugih 106-ica (sa slabijim motorima). Možda nekoga riješim nepotrebne muke. Ova koju sam kupio ide na 106 gti i saxo vts. Sutra je postavljam, nadam se uspješno:icon_biggrin:

Nakon par mjeseci sam doveo auto u savršeno mehaničko stanje. Sve fercera, ništa ne lupa, možda ga je potrebno samo malo propuhati nakon 2 tjedna stajanja. Riješim to za sekund :D

 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - sretna pug obitelj :)

Jos klimu da mu napravis i bit ce sve ok :D

A moja pomoc ti je strasno pomogla ovaj put :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top