Passat trza hladnog motora

Passat trza hladnog motora

Član
Pozz ljudi..ako moze mali savjet..Passat b6 103 kw DSG mjenjac..U zadnje vrijeme prilikom hladnog starta kad tek upalim i krenem trza u voznji kao da ide na tri cilindra i ako dodam malo jaci gas sav se trese nece da povuce..traje par minuta i onda ide sve normalno..U leru nema problema...normalan zvuk dizela i sasvim normalno prima gas u leru..Neki problem sa mjenacem mozda??Dupli zamajac promjenjen prije 20.000 km....To se pocelo desavati sad kako su se temperature snizile..Hvala na savjetima
 
Član
Mozda dizne, slab protok zraka tj egr.... tesko reci bez ocitavanja greske ili parametra stanja

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Član
Mozda dizne, slab protok zraka tj egr.... tesko reci bez ocitavanja greske ili parametra stanja

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Ne znam koliko je pametno da danas kupim i saspem aditiva za ciscenje dizni ili nesto mozda se poboljsa jer ne trza samo 2-3 minute i onda sve normalno al na dijagnostiku svakako idem sljedeci mjesec
 
Član
A cuj ako ulijes sigurno nece nastetiti, ja iz preventive uzmem tu jednu bocicu i nalijem na pum tank svakih 4-5000km. Uzmi aditiv od liqui moly. Imas purge koji mozes spojit direktno na crijeva da ide odma na dizne ili uliti u rezervar

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Član
Krenit cu redom..Ode danas da kupim aditiv i dizel filter pa cu da promjenim i saspem aditiv..Ovi par dana vozat pa kako se ponasalo..DSG mjenjac nije..jutros sam testirao tek kad upalim dodam malo gasa osjetno se osjeti da zatrokira a u ler samo kad pustim nista...Kako sam konto dizne filter ili u krajnjem slucaju bregasta..Kako god veselo mi sa ovim autom pravo
 
Član
Zamjeno filter cini mi se jos gore..Dodam gas iza bloka motora kod turba sve se zapusi na auspuh plavkast dim i smrdi ko kuga...Izgleda da je turbo dao sta je imao
 
Član
A da oteras auto kod majstora koji ima dobru dijagnostiku i zna sta radi? Ovako mozes samo nesto sjebati nagadjajuci sam

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Hmmm, aj ti detaljno pregledaj crijevo kod turba da nije napuklo.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Top