passat b7

passat b7

evo prije koji dan stigo mi i novi auto golf posto duga prica i malo dosada pa sam odlucijo da kupim sebi novi auto rijec je o passat b7 highline 2.0 140 ks automatik dsg koliko ga vec imam ovih par dana prezadovoljan sam i potrosnjom i sa udobnost










uskoro ide zatamljivanje stakala svih osim sofer sajbe volan sa komandama i led farove
 
Član
Kako ti se cini u odnosu na golfa :),nako na prvo da ima bixenon i komande na vol bilo bi super :)
 
pa boja mu je ok i sjela ta sa ovim krom paketom a i rijetka je boja ta bar ovdje kod mene , a sto se tice utiska druga prica udobni je manje bucan al folf je spremni sto se tice prestizanja i to jbg passat je auto vise za putovanje i to golf je ipak tu :D
 
Član
Prelijep passat vozio sma jedno vrijeme poslovno naravno, 2,0 tdi dsrg triptornic, 4 motion, i tonu opremem smeđa metalik boja sve je ok ali meni previše lupa na rupama ostalo beton....da se navozaš...pozzz
 
evo pocelo se pomalo raditi i na auto nista puno za sad odradjena samo zadnja stakla za koja je se pobrinuo SM chip tuning iz gradiske , uskoro idu i prednja stakla


 
evo nova godina dodje pa i poklon pristigo komande za tempomat i spula jos ovi dana bi trebo da mi stigne i novi volan sa komandama i sto se tice unutra u autu mislim da sma ok za moj ukus onda preazim na estetiku slijede ubrzo nadam se i farovi napred i nazad ful led

 
evo juce postavljene i komande na volanu i mikrofon za radio dadi bluetooth



uz to mi stiglo i led osvetljenje tablice

 
Top