Passat B5

Passat B5

Treba mi mala pomoc naime planiro uzeo neku carbon foliju pa da radim steke i neke plastike u passatu od starog pa kontam je li neko vec radio koji je princip skidanja steka ako neko zna i plastika da li su na zabicama i slicno da ne polomim sta bilo bi od velike pomoci ;) ;)
 
Član
Samo pitaj za koje plastike ja sam,kod sebe vecinu plastika skido,nije nigdije nikakva zhajebancija samo lagano i dosta zivaca ;)
 
Član
ma staka ko steka :cool: tanki sarafciger i sa donje strane malo zapnes i otvoris onaj cep,unutra dva sarafa odvrnes,imas sa donje strane po dva sarafa,i naokolo zabice,ma samo lagano,ako sta i sijebes nije tvoje auto...hahahha :cool:
 
Hehehe znaci rukohvati pardon ne steke su na sarafima a kako ona plastika kod centralne konzole sto ide oko klimatronika i navigacije kako nju skinuti ??? i one plastike iznad rukohvata gdje dodje poluga za otvaranje vrata i el podizac ??
 
Član
Skines oko climatronika plastikicu,isto sto dodze onaj okvir oko kastofona,imas 4 sarafa(zvijezdasta) odvrnes izvadis climatronik ima tri dzeka raskopcas,kas napolje znas to kako ide,imas ispod kastofona onaj dio za cigare i ostala srnaja :cool: unutra imas dva i to je to....A sto se tice polugice za otvoranje kad skines tapacirung moras otkaciti sajlu od te ruckice,i kad sikens tapacirung sve ces da vidis,imam ja negdije link kako to sve ide pa potrazim pa cu ti poslati...;)
 
Ajd bgt ne skida mi se tapacirung nikako citav jel problematicno to da sta ne sjebem koza kod njega ... a ima navigacija nije kasetofon ajd slikam ja i postavim slike , a i ti ako to nadjes stavi bgt ... :icon_rolleyes:
 
Član
moras skinuti tapacirung da bi skino rukohvate da i kompletne presvuces takodzer i onaj dio za otvoranje kao i onaj dio gdije dodze prekidac od svijetala i onaj mali visokotonac,sve to ima sa druge strane sarafice,poslikaj ti pa cu t ja oznaciti sarafe gdije us,a potrazim,sad sam malo u frci ;)
 
Top