Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
druze sta je to da rucicom za mjenjac:mad:
malo misi izgrizli;):(:)
napredujes dobro
Hehehe ma joj takva je bila kad sam ga kupio, i ako mi vjerujes nek idan narucim novu ovd kod nas i akd mi je stigla nije nizasta uopste nije kozna ta gore glava nego plasticna o_O
Ja kad sam vidio zamal nisam pao u nesvjest, i eno je u garazi nisam ju htjeo stavit mogu ju bacit.
Pa cekam neku finu kad nadjem ali original.
 
Član
ma pa to je cista logika da trosi vise,ali i ja mislim da tee to ne zabrinjava puno posto si isao na 19" mada bi mu i 17 bilo super hehehe
jel imas jos sta u planu radit na njemu?
 
ma pa to je cista logika da trosi vise,ali i ja mislim da tee to ne zabrinjava puno posto si isao na 19" mada bi mu i 17 bilo super hehehe
jel imas jos sta u planu radit na njemu?
:)
Pa imam neke kw gewinde u garazi cekaju da se srede malo i tako pa cu se tim zabavljat sada malo dok ih ne sredim :)
Ja msm da vise trosi samo zbog guma jer su sire od onih 18-ku sto su mi bile 225 a sad su 235, jer primjetio sam dok sam bio na onim 17-kama isto su bile gume 225/45 i kad sam stavio ove 18-ke isto su gume bile 225/40 al na potrosnji se nista nije promjenilo, tek kad sam stavio ove 19-ke i sa sirim gumama osjetio sam da mi malo vise trosi.
 
Član
pa stavi opet 225 gumu sad sve ovisi kolko ti je jota felga mozda se fino i rasiri.....imam kolegu na vwcc forumu na vena ce stavljat borbet A 9x16 i gume 195 45 fino ce se rasirit
a ja sam kupio pheaton dinamic felge 7.5 x16 i gume stavljam 195 40 kod mene se malo bude razvukla
inace lijepo izgleda kad se guma dobro razvuce
 
E ovako momci, radovi su u toku msm na KW gewinde sredjuju se smirglaju,farbaju,lakiraju i stavljaju novi dijelovi,gumice,odbijaci itd.
Danas sam poceo sredjivat zadnja 2 amortizera, u pitanju su naravno KW gewinde kao sto sam spomenuo neki dan i nisu u bas naj boljem optickom stanju malo je farba spala i tako te stvari ali rijesit ce mo to polako :)
Evo u kakvom su stanju zadnja 2 amortizera bila:
DSC02826.jpg

Kao sto vidite "odbijaca" ili ovih gumica nez kako ko kaze al sta hocu reci je to da ih skoro pa i nije ni bilo skroz su otisle (unistene)
DSC02829.jpg

Ali danas smo naravno kupili ganc nove koje izgledaju ovako:
DSC02827.jpg

A zatim sam sredio ovu plastiku i ovaj gornji dio koji ide na solju auta i to je izgledalo ovako:
DSC02828.jpg

Posle sam namontirao obadve strane i ocistio navoje na samoj gewindi i sve ove sarafice:
DSC02833.jpg

I na kraju jos slika ofarbanih amortizera, odlucio sam se da ih prespricam u crnu boju jer sam nasao na netu sliku i vidio sam da je seriski Crni amortizer a zuta opruga pa cu i ja tako ofarbati da ne mudrujem puno :D
Evo slika:
DSC02832.jpg

Sutra nastavljamo radove, sredjuju se prvo zadnje 2 opruge i farbaju u zutu boju a zatim i lakiraju i sklapaju se zadnje gewinde pa se prelazi na prednje :)
To bi bilo to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top