Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
E tako malo smo odradili paju na trkacki stil ;)
Salim se, stavio sam Vacum satic, i mjerac Voltaze, ali sam odradio tako da sam izvadio pepeljaru preradio ju da pasu ova 2 satica (i onako se pepeljara ne koristi u mom autu), tako da mi je sve jedno, a usput su stala ta 2 satica u nju i uvjek se moze zatvoriti da se ne vide po meni je extra ispalo, nije pretjerano cisto onako neka ima :)

zR6m78d.jpg


I evo ovako to izgleda kad se zatvori poklopac od pepeljare, znaci kao da nista i nema :)

tDrLEwT.jpg
aco ispalo je pravo nemam reci satici extra cuce
 
jesi mozda razmisljao da odradis ove donje dijelove branika u boju auta...nekako bi mi izgledalo jos bolje...:)
Jesam, al sam odustao, jer ipak volim kad je ovako fabricko, onako bi se vremenom i gulilo i malo kad negdje zakacis ostane crno, ili zimi kad bi kamencici po tome udarali sve bi se crne tacke pojavile pa sam odustao.
Pogotovo kad sam sajbe odradio u crno jos ljepse se sad isticu ti donji dijelovi sto su crni, jedino sto sam planiro sad u skorije vrijeme da odradim te plastike jednim sredstvom sto im vrati onu pravu fabricku crnocu i da im neki sjaj.
Radio sam to i na starom passatu 3 od starog i extra je, ne znam sad koji je produkt u pitanju, al je jako dobar.
Evo vidis na ovoj slici sto sam radio plastike na motoru:
ova desno nije uradjena a ova lijevo je premazana
Foto0665.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
ako nije problem naziv tog sredstva za plastike...aa probaj odraditi sa folijom ja sa drugu radio sa matt sivom folijom lajsne i super ispalo...ali jos bolje da ofarbas u boju auta i potom samo prednji dio zastitis providnom folijom..pretezno ljudi zalijepe tu foliju na haubu jer najvise strada...
evoo primjer jedan...
IMG_51282.JPG
 
ako nije problem naziv tog sredstva za plastike...aa probaj odraditi sa folijom ja sa drugu radio sa matt sivom folijom lajsne i super ispalo...ali jos bolje da ofarbas u boju auta i potom samo prednji dio zastitis providnom folijom..pretezno ljudi zalijepe tu foliju na haubu jer najvise strada...
evoo primjer jedan...
IMG_51282.JPG
Super je to sve druze moj al za mene je to malo TOO MUCH :)
 
E ovako, sinoc su uradjene W8 US stopke,sto znaci umjesto pola gornjih krugova kada stisnem kocnicu svijetle sva cetri puna kruga.
Dalje, danas osvjezene plastike s vanjske strane auta tj pragovi i lipovi i grillovi oko maglenki:
@soffa evo ti onaj produkt za osvjezavanje plastika, a imas i slike kako je kod mene ispalo danas sto sam radio:
hjIHzqO.jpg


UtDuKw0.jpg


EhPPcZW.jpg


9ex8MtK.jpg


fC7ax7X.jpg


BuQPaXE.jpg


YGhYBcc.jpg


zHYocth.jpg
 
Član
hahhaa cuj to austrijske pa jel misli ici samo remap na neki 180hp il pucas na 250+ neki 1000e da dobijes to :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top