Passat 5 85 kw, paljenje

Passat 5 85 kw, paljenje

Član
Prijatelj me zamolio da vidim zna li ko ovdje šta bi moglo biti. Kao što naslov kaže radi se o Passatu 5, 85 kw 2000. godište. Naime ima taj problem da kada je vani hladno i toplo (nebitno koja ja temperatura), da ujutru, a nekada se zna desiti i u toku dana(iako je taj dan npr upaljen 2-3 puta), neće da upali odmah. Tek nakon par verglanja zna da sastavi. Razumijeli se neko u to? Prvo su u servisima govorila kao da je akumulator, al' isti problem se nastavio i sa novim akumulatorom.
 
85kw benzin ili dizel?

Senzor temperature otisao vjerovatno
Kaze bio u servisu , sigurno bi mu rekli za senzor. Oni odma kaze na kompijuter i gledaju greske a neznaju pogledati koliko brzo vrti alanser.
Samo malo ako sporije vrti (za uho gotov neprimjetno) eto ti problem.
A nek usput proba istekati senzor temperature pa nek onda proba
 
Član
Moj ti druze danas ima svakakvih servisa....a korišćenju računara necu pricati nista...
 
Moj ti druze danas ima svakakvih servisa....a korišćenju računara necu pricati nista...
To ti ja i kazem , a ima i nas svakakvih na forumu:
kaze bio u servisu a bio kod nekog mehanicara koji ima neki laptop bezz i kaze nema gresaka :)
Isto kao tema ona dje su dva klipa pukla
kaze nema problema s palhenjem i vucom , sve ok.
A pita sto mu malo pusi na cep ?
A otpocetka sam znao da mi tu nesto smrdi u temi
 
Član
To ti ja i kazem , a ima i nas svakakvih na forumu:
kaze bio u servisu a bio kod nekog mehanicara koji ima neki laptop bezz i kaze nema gresaka :)
Isto kao tema ona dje su dva klipa pukla
kaze nema problema s palhenjem i vucom , sve ok.
A pita sto mu malo pusi na cep ?
A otpocetka sam znao da mi tu nesto smrdi u temi
Bio je barem u 4-5 servisa. U jednom rekao čovjek, da treba BOSCH pumpu i dizne promijeniti, a nije htio ni da prikopča na kompjuter niti da bilo šta pogleda. Iskreno ne puši auto, a i dobro vuče.
 
Član
Hahahaha taj sto ti je rekao bosch pumpu otidji mu i daj 100km. To je narodni heroj i nobelovac :)
 
Pa ako mu je skup filter od 12 KM nek sad da za nepovratni ventil on je 6 KM nek i to proba a reparacoja ko sto sam reko vakum pumpe je 100+ ruke Ide se prvo od jeftinijih varijanti pa onda ono najgorei najskuplje ;)
 
Član
Pa ako mu je skup filter od 12 KM nek sad da za nepovratni ventil on je 6 KM nek i to proba a reparacoja ko sto sam reko vakum pumpe je 100+ ruke Ide se prvo od jeftinijih varijanti pa onda ono najgorei najskuplje ;)
Promjenjen je filter (ima već mjesec dana), a nepovratni je kupio, pa će pokušati i to :)
 
Top