Passat 3bg brava, pomoc.

Passat 3bg brava, pomoc.

Neki dan su kolegi pokusali ukrast passata 3bg TDI 2002 godina, al ga nisu odvezli jer je imao jos neku dodatnu elektronsku zastitu.. uglavnom su razvalili bravu za paljenje, pa mene sad zanima dali se moze uzet druga brava na otpadu i postaviti ili ima nekih drugih problema zbog code kljuca, imobilizera tj zbog te koje vec tvornicke zastite..

znam da kod nekih auta nemozes samo tako bravu promjeniti pa da pitam i za ovo auto. :icon_question::icon_question:
 
Imash raje koja prodaje te obrave za paljenje i onda ih rastavljaju i stimaju cilindar da bi odgovarao tvoj stari kljuc sa kodom,
 
Član
Ako su zeznuli samo bravu onda ne bi trebalo biti problem sa kodom ključa, tj. ako imo nije oštećen...a što se tiče same brave nez kako se može uštimati da tvoj ključ paše u neku polovnu bravu...
 
Član
Ako treba imam ti ja 2 uloska od brava steka, jedan bosch ulozak tj za paljenje bravu i procesor od passata 3bg 1.9 tdi 96 kw ja mislim da ces morati mjenjati ovo sve navedeno...i da gdje se to desilo sa passatom u kojem gradu pozz;)
 
Hmm ipak tu bude nekih komplikacija jer ako zamjenim samo ulozak, onda ostaje stari imobilizer a novi je kljuc, a da se stavlja i drugi imobilizer onda treba uz to jos nesto? Ecu ili?

D_cash ajd cut cemo se za to jos jer i ovaj je 96kw, a u mostaru se desilo..
 
Raspitaj se jos malo drug, jer tebi je vjerovatno samo cilindar ostecen, a znam frajera koji prodaje te brave polovne i koji moze ustimati stari kljuc na novu bravu, tako da ti ostaje stari kljuc sa novim cilindrom, ja gledao kako je na opel corsi C to radio, samo sto je taj lik iz Sarajeva
 
Top