Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: The black rims...

Dobro izgleda i sa crnim nekako mocnije :cool:

Covjek cesce felge mijenja nego cipele :D

Nabaci opet neke folije samo svjetlije, ici ce ti uz ove felge ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: The black rims...

Za sad necu, onda ce ga previse zatvoriti i izgledace ovako, kao prosle god na 18" S-Line:

 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: The black rims...

Evo i ja sam odlucio da idem na BMW X5 felge, naravno postaknut Srdjinim primjerom i upustanjem u tako komplikovan poduhvat.

Prije svega ostalog, veliko HVALA Srdji koji me je dao brdo savjeta i prjedloga sto se tice ovog poduhvala, stavise ponudio mi se da mi uveliko pomogle pri realizaci istog. :respect:

A danas naci takve ljude je vrlo tesko, neko bi drugi prvo ispljuvao i isprozivao sa pricom kako ga kopiram, pravim kalup i tome slicno.

Al' ne, Srdjo je uradio upravo suprotno, prvi me podrzao i ponudio se da pomogne koliko god bude trebalo, za to mu jos jednom veliko HVALA! :respect:


Znaci: BMW X5 10x19 ET48 i 9x19 ET45
( Feluge su uzasno prljave i sa ogromnim balonkama :D )

Evo par slika odmah po dolazku u garazu:





Edit: Ako neko ima 2 kom. BMW cepova, trebace mi.
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

mislio sam da je samo jedan ludak ovdje na forumu, ali mi je sad drago sto vidim da vas ima jos, od mene respect za obojicu, radite nesto za sto mnogi nemaju muda, svaka cast. imam osjecaj da ce na karavana ljepse leci ove ogromne fele
 
Administrator
RE: Passat 3bg - X5 wheels

:cool::cool: Svaka cast :) Redovno nas izvjestavaj :)

kako sa ovim balonkama felge izgledaju "male" :)

Sretno;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Iiii iiideeemooo :123:

Ma nije problem, tu sam šta god zatreba... samo nemoj da završim k'o sa Cupom (Golf 1.6 karbaš wolfsburg edition :D) pi*ićem, kad' promjenim auto da me se odrekneš :D


Biće k'o bombonica, taman se imam s'kim takmičiti oko visine karoserije :smajli30:

Ti možeš ići sa 235/35 i 225/35 kombinacijom, mada meni to nije to... evo kako izgleda... nešto šire od tog' zaboravi, odreću se ja tebe :icon_rolleyes: :D

 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

decki manite se kopiranja postova:D

koji je sex ovo sa bmw-ovim felama, fkt prejebeno izgleda,jos ce kod Boke da to bude bolje nego na ovom plavom
 
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Svaka čast,al bolan raspast će ti se auto na ovim kozjim putevima našim :D:D ,a i da ne spominjem samo 74kw kako će se nositi sa tim valjcima....sretno :cool:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

uu tebra,bice bolest od auta sa ovim felnama:cool::cool::cool: samo napred,samo prave gume i nemas da brines,kako si krenuo ne bi me cudilo da padne uskoro i air ride :D
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Momci hvala na podrsci! ;) :cool:

@Srdjo - Tako nesto sam i planirao, msl. da imam nesto vise prostora za manervisanje od tebe, a sto se tice takmicenja u visini auta nije problem, al' nabavi i meni te "distancere" za podizanje motora il' na kraju krajeva karter gratis za nedaj boze... :cool:

A air ride, i to cu ipak pricekati da Srdjan prvi odradi, nekako mi djeluje sigurnije kad se uci na tudjim "greskama"... :D :icon_twisted::lol:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Naravno, biće fora... :D

Taman imamo još jedan set da rasparimo po prikolicu da napravimo i zdra'o đaci :lol:
 
Top