Passat 35i variant

Passat 35i variant

To ti je vjerovatno do termostatata ili do česme na kojoj se otvara topla voda na crijevu koje ide na mali hladnjak,a da se ne bi mučio odeš kod Damira majstora u Banovićima njegov broj mob je 061-333-529 i on će ti to riješiti
 
e ovako malo prije sam bio u garazi ozracio sistem,, bilo je mnogo zraka ali sad ga nema vise , e sad na leru puse pa skoro pa mlako dok kad dam gas auto pocne bolje da grije ,, mijenjao sam pumpu prosle godine i kupio sam neku sa plasticnim krilcim ,, da li je moguce da je ona losa ili da termostat ne zatvara skroz pa ide voda/permant non stop mada sam utvrdio sada da neko vrijeme voda u posudi miruje i kad dodje blizu 90 stepeni pocne da kruzi voda,, hladnjak kada sam skidao propuhivao sam ga nije zacepljen prolazi zrak bez problema ,, dalje auto posjeduje plin i za isparivac je uzeta voda s tih crijeva koja idu u kabinu ,, desno crijevo je jako vruce dok je lijevo za nijansu manje vruce ,, vec sam napomenuo da sam klapne sredio i funkcionisu bez problema ,, e danas mi se desilo da mi je auto na jednom pravcu pri cca 80 km/h oborio temperaturu, da li termostat moze nekad da otvara pa se zaglavi ne znam sta da mu radim ,, da li ima neko iskustva s passatom 3 s plinom kako kod vas grije
 
Mali hladnjak ili ti ga kiler ili termostat ostao otovren....pozzzz


jbg kiler je cist bio propuhivao ga ja vazduhom zrak ide bez problema nije probijen ne curi jedino mozda termostat ne zatvara skroz mada mi se desava da kad ventilator upali ohladi ga na 75-i nekad i ispod a to se desi i na otvorenom putu,, jutros sam sipao permant ozracio sistem cekao da otvori termostat i posle da upali ventilator i grijanje je dosta bolje ,, da ga *ebem ne skidao ja kiler vise jedino ne znam sta moze to otici na njemu osim da je zacepljen unutra ili zacepljen s vana liscem i prljavstinom ali je bio cist
 
Član
imao sam slican problem, slabo puhao vazduh, prvo puhalo mlako pa na kraju samo hladno. Posto nov termostat nije rijesio problem, kupio sam nov mali hladnjak, i sada nema problema sa grijanjem, grije ko smederevac.
Promijeni termostat i mali hladnjak i miran si ;)
 
imao sam slican problem, slabo puhao vazduh, prvo puhalo mlako pa na kraju samo hladno. Posto nov termostat nije rijesio problem, kupio sam nov mali hladnjak, i sada nema problema sa grijanjem, grije ko smederevac.
Promijeni termostat i mali hladnjak i miran si ;)
auto je pocelo bolje grijati kabinu kako sam ozracio sistem nasuo permant i jedino cu jos kad stignem isprati mali hladnjak prvo da ga ne skidam ako to ne uspije imam jedan rezervni koji je ispravan ali sam vrag me natjera da ga ne stavim kad sam sve skidao ,
 
e ovako ljudi da malo i ja sta ubacim na ovaj forum,, nakon sto sam bogu hvala rijesio grijanje a rijesio sam tako sto sam kiler ocistio s pumpom koja se montira na busilicu i tecnost za hladnjake odnosno sistem hladjenja ,,
E dalje posto sam rijesio to na red je dosla zimska obuca Passat-a znaci zimski set felgi koji je bio onako lose odradjen al to je proslost,, 14-ke felge normalno za zime mogu posluzit znaci uzeo sam neku boju u ducanu u spreju(nek traje dokle moze ) lafo nesto s efektom kroma ,, e posto mi je bilo dosadno danas sam se malo igrao s tim bojanjem zimskog seta koji je fabricki bio siv ali ja i frend smo ih bojili u crno -sivu varijantu
sad idu komplet u tu boju (zimske su necu da i zimi bacam pare na felge i gume :D )
lijevo sad ....desno nekad :D
CAM00627.jpg
CAM00629.jpg
CAM00630.jpg
CAM00636.jpg CAM00635.jpg
 
Top