passat 3 variant

passat 3 variant

evo da i ja predstavim svoju vozilicu,, rijec je o passatu 3 variant i za 2 dana ide na farbanje evo i neke slike trenutnog stanja
2cendl4.jpg

ftmzjr.jpg



i naravno sve primjedbe savjeti oko sitnica su dobro dosli
 
evo malo slika ,, radovi su poceli napokon,, pa sam uspio par fotki napraviti dok je bio malo vani :icon_smile:
4lnfax.jpg

2aexdkx.jpg
691fgw.jpg
 
boja ostaje crvena ali ly3d sam kupuio i branici idu pola crveno pola crno ,, kupio sam crnu akril za te dijelove koji ce biti crni,, kako bude vrijeme i novci dozvoljavali uzet cu masku bad look zatamniti stakla,, i jos sitnica ali otom potom prvo farba pa seve ostalo,, i felge naravno ako se naleti na neke dobre :lol:

i naravno idem da izgleda kao ovaj s avatara
 
danas auto ofarban trenutno sam dosao od majstora ja sam pre zadovoljan boja je legla pravo ,, crveni dijelovi karambolki ofarbani sutra ostatak crnom bojom i lajsne i pocinmje sklapanje,,, ima par slika ali je kamera losa pa nije na slikama kao u zivo
slike ce biti kad ga istjeram vani onako jer je bolje na dnevnom svjetlu .. sutra slike
 
Član
jesi uradio ovaj centralni dio karambolke, a lajsnu i donji dio karambolke u crno? tako je ja mislim i fabrika i lijepo izgleda... Ja bih prije badlook-a uradio projektore i ofarbaš u crno kućište fara, to bi dosta jebenije izgledalo i naravno neke veće/ šire felgice su ti prioritet
 
zlajaaa je napisao(la):
jesi uradio ovaj centralni dio karambolke, a lajsnu i donji dio karambolke u crno? tako je ja mislim i fabrika i lijepo izgleda... Ja bih prije badlook-a uradio projektore i ofarbaš u crno kućište fara, to bi dosta jebenije izgledalo i naravno neke veće/ šire felgice su ti prioritet





znaci centralni dio je crven ali ona ralica je samo u sredini crna onaj dio sto cesto snijeg gura :lol: a za sad mislim da necu vise nista dirati do sledeceg mjeseca jer posle praznika idem na posao i nema me do kraja mjeseca, ,a felge naravno neke bas zajebane i zatamniti sva stakla iza stubova osim zadjneg vjetrobrana,, i xenon jos a bad look to mi je tesko uganjati u mojoj okolini ima cak u derventi covjek bi mi napravio kompletnu sa usisom zraka :cool:
 
danas se nesto malo radilo stavljani branici sve sklopljeno nisam uspio slikati uglavnom slike idu sutra danas sam ko bez glave tamo vamo :lol: ja sam pre zadovoljan bas onako kako sam zamisljao ispalo je sve
 
Top