Passat 2008 2.0 DSG mišljenja

Passat 2008 2.0 DSG mišljenja

Član
Provjeri auto ako je uredu uzimaj nije puno para. Mada bi se za te pare mogao naci u svabiji modificirani model al posto ti daje u zamjenu super je, nisam neki ljubiteln automatic motora vise volim saltung ali dsg je tata mata ;)
 
Član
http://www.bhtuning.com/sta-kupiti-mondeo-tdci-ili-passat-tdi-t-75906.html



Procitaj ovu temu , obrati paznju na komentare i na 2 stranici od DAKIJA post ....


;);););)
 
Član
badboy je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/sta-kupiti-mondeo-tdci-ili-passat-tdi-t-75906.html



Procitaj ovu temu , obrati paznju na komentare i na 2 stranici od DAKIJA post ....


;);););)

Ovdje je rijec o novom common rail motoru, daki je pisao o starom PD motoru, tako da ovaj post nema veze s gore navedenim passatom... Ja vozim cc-a, s tim motorom, 90 000 dosad presao, nikakvih problema nema, ulaganja osim potrosnog materijala, ulje-filteri, peri deri, motori su odlicni, puno bolji od PD, tisi, ugladjeniji, manje trose, dsg je perfekcija samo gledaj da je uredno odrzavano i nemas problema ;)
 
Član
e bas kako dado rece ako je CR onda je zakon i ne pije vode o toj potrosnji ulja itd. i ja ga vozim i nema nikakvih turbo rupa auto vuče ko blesavo i bez remapiranja
 
Član
dado307 je napisao(la):
badboy je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/sta-kupiti-mondeo-tdci-ili-passat-tdi-t-75906.html



Procitaj ovu temu , obrati paznju na komentare i na 2 stranici od DAKIJA post ....


;);););)

Ovdje je rijec o novom common rail motoru, daki je pisao o starom PD motoru, tako da ovaj post nema veze s gore navedenim passatom... Ja vozim cc-a, s tim motorom, 90 000 dosad presao, nikakvih problema nema, ulaganja osim potrosnog materijala, ulje-filteri, peri deri, motori su odlicni, puno bolji od PD, tisi, ugladjeniji, manje trose, dsg je perfekcija samo gledaj da je uredno odrzavano i nemas problema ;)
ispravno govoris,potrosnja ulja nema veze sa ovim motorom....
 
Član
Prijatelj je u Njemačkoj prošle godine ganjo ovakog passata, i dugo se raspitivo, gledo i u mnogim auto kućama mu je rečeno da je 1,9tdi -105 ks mnogo bolji i izdržljiviji od ovog 2,0-140ks, i na kraju je uzeo 1,9 BLUEMOTION 2008 godina, jer puno prelazi sa autom. eto to je što ja znam :icon_smile:
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Prijatelj je u Njemačkoj prošle godine ganjo ovakog passata, i dugo se raspitivo, gledo i u mnogim auto kućama mu je rečeno da je 1,9tdi -105 ks mnogo bolji i izdržljiviji od ovog 2,0-140ks, i na kraju je uzeo 1,9 BLUEMOTION 2008 godina, jer puno prelazi sa autom. eto to je što ja znam :icon_smile:

lahko je ganjati sta ti najbolje odgovara kad imas keš ovde je u pitanju zamjena,i motor novije generacije nije stari 2.0 :cool:;)
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Prijatelj je u Njemačkoj prošle godine ganjo ovakog passata, i dugo se raspitivo, gledo i u mnogim auto kućama mu je rečeno da je 1,9tdi -105 ks mnogo bolji i izdržljiviji od ovog 2,0-140ks, i na kraju je uzeo 1,9 BLUEMOTION 2008 godina, jer puno prelazi sa autom. eto to je što ja znam :icon_smile:

to je stari PD motor i generalno važi to pravilo, a ovaj novi CR ima u varijanti 140KS i 170KS i oba su ok ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
LuxusBenz je napisao(la):
Prijatelj je u Njemačkoj prošle godine ganjo ovakog passata, i dugo se raspitivo, gledo i u mnogim auto kućama mu je rečeno da je 1,9tdi -105 ks mnogo bolji i izdržljiviji od ovog 2,0-140ks, i na kraju je uzeo 1,9 BLUEMOTION 2008 godina, jer puno prelazi sa autom. eto to je što ja znam :icon_smile:

to je stari PD motor i generalno važi to pravilo, a ovaj novi CR ima u varijanti 140KS i 170KS i oba su ok ;)

izgleda da ljudi kad vide 2.0 motor odma kontaju da nevalja:cool:
 
Super Moderator
ja mislim da ima i pd 170KS, u biti sve je isto i snaga i kubikaza samo sto je ovaj novi CR
 
Top