Passat 1.8 T

Passat 1.8 T

Član
Ispao mi sasvim slucajno u ponudi,otisao da ga pogledam i kupim. Passat 1.8 T (AWT),2002 godina proizvodnje,higline,tiptronic. Ovih par dana kako ga vozim,ja zadovoljan sad za sad(nadam se da ce tako i ostati).

Ima nekih par packica po sebi,farovi bi se trebali ispolirati u dogledno vrijeme i trap malo osvjeziti.
Međutim dvije stvari koje zelim da mu uradim su remap i plin.:icon_rolleyes:

Da li je ideja izvodljiva? Ako jeste sta prvo uraditi:plin ili remap?

Ono sto mene interesuje konkretno jeste,da li je neko iz prve ruke imao slicna iskustva sa ovim za sta se ja interesujem:icon_question:

Molio bih samo konkretne odgovore,a ne tipa ono chipuj to ima da leti,nemoj to jer ti motori ne valjaju bla bla bla...
 
BHT Ovisnik
radio je clan dottore,ja sam mislio sebi isto chip jer je u mene 1.9 T i plin imam...pitaj srđana,ja sam pitao i njega i ovog gdje sam plin ugrađivao,obojica su rekli da moze,srđan kaze da moze ako je plin kvalitetno urađen,ako nema problema,a ovi gdje sam ugrađivao plin također kazu da se moze bez problema,samo treba auto na valjke da se zna koja je snaga vozila da se uradi i mapa plina,to ti je to;)
 
Član
član TDI POWER je uradio plin i remap na svom audiju 1.8T, on je kako kaže prezadovoljan, kontaktiraj njega pa se malo raspitaj ;)
 
Top