pasat b3

pasat b3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajdin zenica je napisao(la):
adohera je napisao(la):
e onda dizne ali provjeri ti jos jednom usisnu granu tesko je oprat, ostane na onom koljenu cadzi koju nevidis a gusi, jesi gledao dovod goriva?

jesam zamijeno filter plovak vadio i propuho crijeva....
e fkt drug nemoguce da je nova turbina, usis cist, izduv cist, dovod goriva dobar i senzori dobri, kvacilo dobro a da slabo vuce bas nemoguce:icon_confused:
jel bas toliko bolje isao nekad, nemogu da vjerujem da si toliko stvari izmjenio a da on ide losije nego prije
jesi isao na dijagnostiku ?

ja sam kod takvog passata ocistio usis i izduv auto leti al sam se napatio oko usisa drama...
 
adohera je napisao(la):
ajdin zenica je napisao(la):
adohera je napisao(la):
e onda dizne ali provjeri ti jos jednom usisnu granu tesko je oprat, ostane na onom koljenu cadzi koju nevidis a gusi, jesi gledao dovod goriva?

jesam zamijeno filter plovak vadio i propuho crijeva....
e fkt drug nemoguce da je nova turbina, usis cist, izduv cist, dovod goriva dobar i senzori dobri, kvacilo dobro a da slabo vuce bas nemoguce:icon_confused:
jel bas toliko bolje isao nekad, nemogu da vjerujem da si toliko stvari izmjenio a da on ide losije nego prije
jesi isao na dijagnostiku ?

ja sam kod takvog passata ocistio usis i izduv auto leti al sam se napatio oko usisa drama...
druze on nemoze 80 ic a star mu je 0 nemoze se pomjerit....et i ja nemogu da vjerujem
 
Član
drug idi ti na dijagnostiku ako nemoze vise od 80,meni to smrdi na turbinu ili zacepljenu usisnu grani il izduv, dijagnostika ce ti izbaciti sta je i za 10-tak KM ces vidijeti u cemu je problem...
 
Pa ovako nesto je bas nemoguce sve si pomenjao i opet nista. Druze jesil mjerio kompresiju ali meni opet nesto tu nestima na putu usis izduv.
 
Član
ajdin zenica je napisao(la):
imam problem sa pasatom b3 1.9 tdi,96 god..66kw,90ks...problem je vuca auta...dizne su provjerene,turbina zamijenjena,inter kuler,dovod goriva,TC ventil,eger ventil,nastimano palenje....ako mi ko moze pomoc...neznam vise sta da mu radim i sta da mu zamijenim...:icon_cry:

...brateee, definitivno dijagnostika pod broj jedan...posle svih tih intervencija i neuspjelih pokusaja...obicno bude nesto banalnooo...ono sto ti dijagnostika moze pokazati to su ti greske na (ivarima) tj. ampulama koji salju pravilne signale prrema databoxu...vredi pokusati...
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Pa ovako nesto je bas nemoguce sve si pomenjao i opet nista. Druze jesil mjerio kompresiju ali meni opet nesto tu nestima na putu usis izduv.
mjerio sam i kompresiju dijagnostika msm zadana mu 19 ipo...a ja izmjerio 20,21,20,21 ipo...
 
To je stvarno nemoguce ali vidis da nekakva sitnica zeza lici mi na nedostatak zraka ako si vec sve odradio oko ubrizgavanja.Probaj jos kontrolisati senzore moguce da je neki zatajio i vakumski pritisak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top