pasat b3

pasat b3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam problem sa pasatom b3 1.9 tdi,96 god..66kw,90ks...problem je vuca auta...dizne su provjerene,turbina zamijenjena,inter kuler,dovod goriva,TC ventil,eger ventil,nastimano palenje....ako mi ko moze pomoc...neznam vise sta da mu radim i sta da mu zamijenim...:icon_cry:
 
Član
jesi radio u ovlastenom servisu,,,mislim beze je da sad pretpostavljamo pa da ti opet sve mjenjas:lol:nego odi u ovlasteni servis vw i tamo to sigurno znaju uraditi,,,jest malo skuplje,,neka ga kompijuterski ispitaju,,,nipex to radi extra
 
Član
Drug jesi provjerio usis da se nije zapusio pa smanjio protok zraka da nema naslage garezi
 
Član
Kao sto kaze Muris, proveri na usisnu granu da nije zacepila od garezi, a i vrlo je moguce da je i katalizator zacepio.
 
Provjeri ti i izduv moze lako biti zacepljen imao sam slican problem sa audijem, rastavi auspuh na prvom sastavu upali i provozaj. mora biti razlike
 
adohera je napisao(la):
usisna grana ti je zacepljena 99% ako je nisi cistio, katalizator isto;)
motor sam radio i prao swe djelove znaci swe....a katalizator sam probio bio zacepljen al opet nece....danas i bosh pumpu nosio na provjeru ispravna 100%...sumnjam na dizne
 
Član
e onda dizne ali provjeri ti jos jednom usisnu granu tesko je oprat, ostane na onom koljenu cadzi koju nevidis a gusi, jesi gledao dovod goriva?
 
adohera je napisao(la):
e onda dizne ali provjeri ti jos jednom usisnu granu tesko je oprat, ostane na onom koljenu cadzi koju nevidis a gusi, jesi gledao dovod goriva?

jesam zamijeno filter plovak vadio i propuho crijeva....
 
Početnik
ma drug evo rijesenja uzmes 2l benzina i pospes po sutu i zapalis ga..pa jbt pola motora si izmjenjao i opet svabo sere....:icon_question: bgm nezz iako sam se susretao sa takvim problemima ali brzo bi se rjesavalo ili dovod goriva ili usis ili ispuh....ali vidim sve si uradioo...DE TI OTIDJI KAKVOM HODZI MOZDA TI JE NAPRAVLJENO NESTO:lol:...;).....:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top