Parkirna LED plava dioda???

Parkirna LED plava dioda???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh ovako raja interesuje me jedna stvar........vidjeo sam u A3M TUNING-u da prodaju ove plave parkirne LED diode.....e sada me interesuju bil one mogle na moje auto da se stave,jer je kod mene grlo za sijalicu za poziciju ono obično.....ubaciš sijalicu i zakreneš.....sada me interesuje dali se mogu uglavit ove diode u ta grla ili moram zbavit grlo drugo ili neki kao adapter za ovo sadašnje grlo....evo ja sam stavio sijalicu kakva je kod mene obična....a stavio sam i sliku te parkirne LED diode plave....HVALA UNAPRIJED SVIMA KOJI POMOGNU.....SVAKI KOMENTAR DOBRO DOŠAO.....;)
 
arminnn je napisao(la):
ja mislim da ces morat grlo mjenjat
moj jaran mi je govorio da je on na svog golfa 2 stavljo normalno u grlo......a isto je grlo....iste su nam ove sijalice.....ista su nam grla od pozicija....
 
Član
BAHRO_BAKY je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
ja mislim da ces morat grlo mjenjat
moj jaran mi je govorio da je on na svog golfa 2 stavljo normalno u grlo......a isto je grlo....iste su nam ove sijalice.....ista su nam grla od pozicija....

nemoze moras grlo mijenjati ali mogu ti ja naci iste te sijalice samo sa glavom koja tebi treba nejde sijalica nego ta dioda potpuno isto samo glava kao sto tebi treba
 
xzone je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
ja mislim da ces morat grlo mjenjat
moj jaran mi je govorio da je on na svog golfa 2 stavljo normalno u grlo......a isto je grlo....iste su nam ove sijalice.....ista su nam grla od pozicija....

nemoze moras grlo mijenjati ali mogu ti ja naci iste te sijalice samo sa glavom koja tebi treba nejde sijalica nego ta dioda potpuno isto samo glava kao sto tebi treba
znaci isto ovako dioda....sve potpuno isto,samo nije na ubadanje nego okretanje???i koliko bi me došle 2 te sijalice da se odma dogovorimo....i jeli svijetle isto kao ove???
 
IGY je napisao(la):
imas te diode sa okruglim grlom
i ubodne kao sto si ti stavio sliku
znam......evo ovi iz A3M tuninga su mi rekli da mogu zamjeniti....pošto je kupljeno kod njih.....a evo i slika dioda kakve meni trebaju....sve isto samo grlo drugo.....;)
 
Član
imaš na autopijaci plava a okruglo grlo čak možeš i bjelu staviti pravo moćno izgleda :cool:
 
Adibg je napisao(la):
imaš na autopijaci plava a okruglo grlo čak možeš i bjelu staviti pravo moćno izgleda :cool:
znam.....ove sa ubodnim grlom su kupljene u A3M....poslo sam im ove....rekli su da ce mi zamjeniti za meni odgovarajuće grlo....hvala tebi u svakom slucaju...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top