"Parkiraj opet"

"Parkiraj opet"

Putovanja.ba
Administrator
Saranje auta postalo hit. Ispred moje zgrade na bijeloj Insigniji se potpisao neko crnim markerom
 
Član
Ne znam na sta ce ovo sve izaci ali stvarno je pocelo u zadnje vrijeme razbijanje auta i svasta nesto, ali ja mislim da je to zato sto policija ne kaznjava takve iste sto to rade samo dodju i odu. Ja iskreno nikad ne bih uradio ovako nesto, a naravno ni ovako parkirao nikad ne bih...

Ne kontam ljude koji parkiraju i upali sva cetiri zmigavca ili ih ni ne upali i ode i nema ga po pola sata i vise :woot: pa gledam svaki dan kako ispred jedne banke ispred koje je trotuar odmah, i ima svoj parking sa strane banke i njima tesko na parking ostaviti autoili cak pogledati jeli ima slobodnog mjesta na parkingu jer se treba malo zavuci posto je ulaz da se jedva dva auta mimoidju, i oni samo parkiraju na trotuar ostavi auto da radi i upali sva cetiri a nekad ni to i ode u banku, prvo sto je zauzeo trotuar pa pjesaci po cesti moraju da hodaju, drugo policija pjehe prolazi pored takvih auta i naravno nista, i nakon 20 minuta nekad i vise tek onda sjeda u auto i ode, a neko ko stane samo na bankomat kad i nema guzve i kad je parking pun sa starim auto policija odmah poleti i kaznu mu napise :woot: draga nasa drzava udri samo po sirotinji, sirotinja trpi :banghead:
 
Član
Po meni najpametnija solucija koja se mogla desiti je da se pauk pozove i rijesi situacija a ako je vec bijes u pitanju pa moglo je malo jeftinije sa kantom mnogo prljave vode i ne busenjem guma nego samo ispustanjem zraka iz njih ali kako god nikome nije drago vidjeti ovaj prizor da se vrati i ugleda svoje auto demolirano :S
 
Član
ma ja bi mu samo cjepnuo crijeva od kocnica ne vidi se a efikasno... hahahaha salim se u svakom slucaju nije ok ovao unistavanje al bi iskreno i ja makar mu jednu gumu probusio...
 
Top