Parking papci

Parking papci

Član
Mislim da nema ove teme, a ovu sliku sam morao podijeliti sa vama, cisti bezobrazluk i idiotizim


IxHHkie.jpg
 
Ja ovdje u hanoveru parkirao ispred sparkasse banke da podignem pare sa kartom , znaci max 2 minute, izasao vec stoji policija pise kaznu 30 eura za pogresno parkiranje i 10 eura sto sam upalio 4 zmigavca ( pogresno koristenje 4 zmigavca, kaze za udes se koristi ), nekad stvarno mislim da me prate haha.

I ovdje bude nekad ovakih mangupa al to bude odslepano za 30,40 min.
 
Član
ne smije mu nista,kvalitetan zakon :D :D
Imao sam priliku raditi kraci period za jednu ambasadu, dosta poslova zavrsavali po gradu i vozali se, pitam ovog vozaca smije li te policija zaustaviti zbog dipl tablica kaze mi da nikad jos nikog nisu zaustavili da on zna niti kaznu ikakvu napisali, doduse obavezno je sve po propisima kod njih u saobracaju, pojas i to, osim naravno parkinga, stajali smo gdje god auto moze stati :D
 
Član
Ja znam kad sam se sa drugom vozio, on vozio stari mu bio suvozac ja nazad, diplomatske su table, kad odjednom policija mase svijetiljkom zaustavlja, kaze mu stari blicaj, kaze sta cu blicati jesi normalan, kaze samo blicaj on blica blica, kad ovaj policajac mase ajde prolazi :D

Znaci ne smiju ni zaustaviti kaze jer ako je u tom trenutku intervencija neka, mogu nahebati a zaustavili su


PS. Evo jos papaka isprobavaju valjda plocice nove

kOGlvon.jpg
 
Član
Ja znam kad sam se sa drugom vozio, on vozio stari mu bio suvozac ja nazad, diplomatske su table, kad odjednom policija mase svijetiljkom zaustavlja, kaze mu stari blicaj, kaze sta cu blicati jesi normalan, kaze samo blicaj on blica blica, kad ovaj policajac mase ajde prolazi :D

Znaci ne smiju ni zaustaviti kaze jer ako je u tom trenutku intervencija neka, mogu nahebati a zaustavili su


PS. Evo jos papaka isprobavaju valjda plocice nove

kOGlvon.jpg
Kakvu intervencuju imaju ti sa diplomatskim tablicama ziv bio? Drkaju i izivaljavaju se majmuni obicni!
 
Član
Pricate gluposti, mijesate diplomatske table i diplomatski imunitet. Imaju pravo svakoga zaustaviti, a sasvim druga stvar je sta mogu, odnosno ne mogu diplomatama. A sasvim treca to sto u 99,9% slucajeva nece da se petljaju i zamjere.
I kao sto hirurg rece, kakvu to oni intervenciju mogu imati. Oni sto se izivljavaju sa dipl. tablama su iskompleksirane drkadzije, ostali voze normalno. Nikakve intervencije nemaju veze ni sa cim.
 
Član
Ne znam kakve intervencije mogu imati, samo kazem sta je covjek prenio koji vozi auto sam dip. tablicama.
 
Član
Dok smo kod diplomata, samo nazad ima blinkere a ispred x6 nista nema. 120 ne prelaze i punu izbjegavaju. Sto je najjace meni sviraju i blicaju da se sklonim. A kad su presli, zabijes se u branik, onda sve zivo pale.

4cb28e826025ad893d47dca9644d5d69.jpg
 
Član
Bilo ko sa blinkerima a bez pratnje označenog policijskog vozila može samo da majci svojoj blinka. Obratite pažnju kada se voze visokorangirani političari, vozilo sipe je i ispred i iza njihovog auta i osim rotacija imaju i razglas...uostalom takav je i zakon.
 
Top