Par slika, 1989 Golf from Van-City

Par slika, 1989 Golf from Van-City

Član
Vjerojantno si predstavljao golfa na mnogim forumima, ali ni na jednom nije izazvao ovako oduševljenje :lol::lol:

Pu bem ti državu:D
 
:icon_eek::icon_eek: Hvala vam svima puno, nisam ocekivao da ce vam se Golf bas toliko svidat!

ZELA GTI je napisao(la):
Vjerojantno si predstavljao golfa na mnogim forumima, ali ni na jednom nije izazvao ovako oduševljenje :lol::lol:

Pu bem ti državu:D

Haha, bas tako. Ni na vortexu, niti u lokalnoj sceni nije nesta poseban haha. Ovdje tipovi redovno ulazu preko $20, 000+ u mk1, mk2 volkswagene-- a da ne spominjem koje pare ulazu u mk6 GTI's i novija vozila...

A ja sam svog nabavio za $500, bez hrđe, ulozio oko $300 odmah na male reparature/ dijelove, i vratio ga u 100% stanje :cool::cool:

golf_gti je napisao(la):
Sve na mjestu, daj slike unutrašnjosti :cool:

Bice, bice haha. Trenutno je parkiran dok je zima (vozim dosadnog ali pouzdanog Civic automatic-a u medzuvremenu) -- Ali sutra kazu da ce biti suncano, pa mozda ga izvedem na 1 - Day registration. Uslikat cu unutrasnjost, mada je 100% originalno-- nista posebno, osem head unita.
 
Član
Kanađanin je napisao(la):
A ja sam svog nabavio za $500, bez hrđe, ulozio oko $300 odmah na male reparature/ dijelove, i vratio ga u 100% stanje :cool::cool:

:icon_cry:

Šta bih ja dao da mogu ovako jeftino Gnojfa da nabavim.:icon_cry:
 
Član
Odlican primjerak golfa ;) Mozda bi ljepše izgledao sa westy frontom ali i ovako je :cool: Slobodno nabacaj slika kad uhvatis vemena. pozz
 
Top