Paljenje

Paljenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Već duže vremena pravim auto radio sam generalku motora, novi grijači, novi relej, nova komplet brava sa ključem, novi akumulator, druga bosh pumpa, novi ulošci dizni, crijeva, filter. ali sve uzalud neće da pali kako treba pa makar. Jedina sumnja mi je ostala na ovom bosh "majstoru" kod kružnog na Ilidži. da li neko poznaje čovjeka kakav je stvarno majstor, možda mu se podvukla greškica? Zadnji majstor kod kojeg sam bio misli da na "diznama vuče zrak pa neće da pali".
 
Član
RE: Plinski amortizeri i opruge

edo_16v je napisao(la):
predstavi nam se u novim clanovima
Predstavio se! Izvinite nisam mogao iz prvog pokušaja neki error pa reko da probam ovdje ali uspio sam evo maloprije.
 
Član
RE: Plinski amortizeri i opruge

Vidi ti drug taj relej novi sto si kupio, ja kada sam vozao dizela meni je bilo do toga!Doduse zima je bila, pa sam morao postaviti dugme da rucno palim grijace dok nisam nasao kod covjeka polovan!
 
Član
Ipak iako rele ne radi..Ljeto je, a momak je radio generalku, na par pokusaja verglanja bi morao upaliti...A ako nece moguce da nije dobro ufazen, ili prilikom ufazivanja je mozda preskocio..
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ipak iako rele ne radi..Ljeto je, a momak je radio generalku, na par pokusaja verglanja bi morao upaliti...A ako nece moguce da nije dobro ufazen, ili prilikom ufazivanja je mozda preskocio..
Vrlo moguće jučer mi pocrkaše svi grijači evo danas idem kod nekakvog majstora a ujedno uzimam opet sva 4 bosch grijača, relej radi dobro ispitao kad dam kontakt. A ovaj što mi je radio generalku nije izgleda baš dobar kod uštimavanja zupčastog.
 
Član
Ma drug i meni su grijaci crkavali redovno, bas zbog releja, ja ga provijeravao a on uredu al valjda zalijepi u toku voznje sta li vec i odose grijaci u pm!
 
Član
Napravih i ja hvala Bogu nakon 2 god. patnje. Jučer odvukoh momku auto kupih Bosch grijače, on malo pomalo poskida svašta nešta, naštima predubrizgavanje i još nešta. I evo jutros nakon toliko vremena i potrošenih para i živaca i guranja upali mi auto "na pola ključa". Svaka mu čast.
još mi je rekao da mu dovuče auto na podešavanje dizni i bosch pumpe da "malo" bolje ide i to je to.
Hvala svima.
 
Član
dZaba je napisao(la):
a ko taj momak da i mi ostali znamo za njega ako kome zatreba

Alen u Aerodromskom naselju. Stvarno je dobar evo i kolega sa posla vozio (dok nije prodao) golfa dvicu 1,8i ali je sva bila vanstandardna (imao je neki dodatni ventil za ubrizgavanje itd..) letio je po cesti, jedne prilike kad mu je se gasio svi majstori kojim je išao htjeli mu mijenjati ajnšpric pumpu (a on ih imao 3) on mu zamijenio uložak brave i radio super.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top