P: LED T10 sijalice (5dioda)

P: LED T10 sijalice (5dioda)

Član
Prodajem LED canbus ubodne sijalice, sa 5 Led dioda na sebi. Pogodne za osvjetljenje unutrasnjosti auta, registarskih tablica... Mogu se koristiti i kao LED pozicija. Ne prijavljuju gresku na novijim automobilima.
Prije kupovine moguce je provjeriti ispravnost.

Cijena za par: 8KM (na stanju imam 16 sijalica)
mob 061/501-345
slika-17213-e46fcb275660-velika.jpg
 
Član
Znam da ima. Ima i Golf v karavan, 2008. godiste. Al i na jednom i na drugom autu ove LEDice rade normalno. Kompletno unutrasnje osvjetljenje. Medjutim, kod mene na Astri radi samo osvjtljenje prednjeg dijela, Cim spojim ledice iznad zadnje klupe, prestane da radi kompletno osvjeljenje, i proradi tek kad skinem klemu s akumulatora.
ZBOG TOGA PREPORUCUJEM ZA AUTA BEZ CANBUSA. Da ne bi neko kupio i reklamirao jer ne rade na novijim autima.
 
Član
To se desava iz razloga zato sto su kontakti na diodi sa obje strane, imas dva kontakta i jedan kontak je spojen i sa jedne i sa druge strane i isti je kontakt na jednoj i drugoj strani. dok kod obicne sijalice imas dvije zice koje vire iz sijalice i jedan je savijena na jednoj strani a druga na drugoj, i ti kad stavis tu diodu ustvari napravis kratki spoj i vjerovatno ECU to vidi i prekine ti +, zato ti se ugasi osvjetljenje i onda kasnije kad skines klemu i vratis ona proradi. Da stavis obicne diode kao ove sa slike

sku_35621_1.jpg


mozda ce ti i prijaviti gresku sa ovim diodama, ali ce ti raditi, jer vidis kako na jednoj strani imas samo jedan kontakt a ne kao na onima dva kontakta na jednoj strani, plus i minus na jedno strani, jer kod tebe u grlu jedna kompletan je plus a druga kompleta je minus i ti kad ubacis onu diodu plus i minus i napravis kratki spoj i zato se ugasi osvjetljenje.... dok sa ovim diodama sa slike neces imati tih problema ;) provjereno ;)

Sorry na off-u :D
 
Top