P: Kavkaski ovcar

P: Kavkaski ovcar

Član
2mmwy00.jpg
pioneer_09 je napisao(la):
slike, cijenu, i ostale detalje postavi i ovdje, a ne samo link sa pika :)
Nisam imao vremena da slike postavim, a sa pika su mi s drugog racunala pa kada ih skinem male su.
Pas se poklanja, pise u detaljno sve.
Hvala na ispravci. Pozz druze

Informacije na 063/566-566

Pas se poklanja istinskim ljubiteljima, i ljudima koji imaju adekvatan smjestaj i uvjete. U obzir dolaze samo hladniji krajevi u BiH.

Pas je odličan čuvar, nepovjerljiv prema strancima. Ima sve odlike jednog Kavkazca.
 
Član
Odlican pas! Koliko je star?
Cini mi se da ga pustim u dvoriste da ne bih vise ni ja prisao vlastitoj kuci ;)
 
Član
acer5101 je napisao(la):
Odlican pas! Koliko je star?
Cini mi se da ga pustim u dvoriste da ne bih vise ni ja prisao vlastitoj kuci ;)

3,5 godine... A nevalja nista hvalit, treba vidjeti :) ali si me pravo nasmijao.
 
Član
imao ga u mene komsija predobar pas :icon_smile: kako bi meni dobro dosao sad kad krene fax i ja i sestra idemo a mama mi sama ostaje, al jbg ona ne voli to nema sanse da je na govorim da kupim psa heh imao davno tornjaka i kaze nece vise nista
 
Član
menso206 je napisao(la):
imao ga u mene komsija predobar pas :icon_smile: kako bi meni dobro dosao sad kad krene fax i ja i sestra idemo a mama mi sama ostaje, al jbg ona ne voli to nema sanse da je na govorim da kupim psa heh imao davno tornjaka i kaze nece vise nista
Nije bas za zensko ovaj pas. Nije zahtjevan, ali mu treba prostora... ali je za kuce ajme ajme :)
 
Član
kaseljxxx je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
imao ga u mene komsija predobar pas :icon_smile: kako bi meni dobro dosao sad kad krene fax i ja i sestra idemo a mama mi sama ostaje, al jbg ona ne voli to nema sanse da je na govorim da kupim psa heh imao davno tornjaka i kaze nece vise nista
Nije bas za zensko ovaj pas. Nije zahtjevan, ali mu treba prostora... ali je za kuce ajme ajme :)

ima prostora oko kuce koliko hoces sve ogradjeno ali ona ne voli to
 
Top