P: H4 Bixenon 6000k

P: H4 Bixenon 6000k

Prodajem Bixenon H4 6000k, stari par mjeseci, od toga nisu bas pretjerano puno radili jer ja ih nikad po danu nisam upalio jer sam koristio druge farove za dnevna svjetla, jedino u zadnje vrijeme jedna sijalica, tj kod mene u lijevom faru nece od prve da se upali, treba par puta upaliti ugasiti da se upali, inace samo trepne, neznam jel do sijalice, balasta ili do moje instalacije, mene je to zivciralo i skinuo sam ih tako da nisam pokusao rijesiti problem, ako se kome svidja i to nesmeta voila..

cijena 80km..
 
Član
To sto jedna se tako ponasa znaci da je pri kraju. Da li bi prodao samo jednu sijalicu koja pali iz prve?
 
Legend
ne mora znacit da je pri kraju
mozda je problem masa (kao sto je slucaj kod mene bio)
ili da nesto nije uredu sa balastom takodje..
 
Član
Ako je zamijenio mijesta sijalicama i tako se isto ponasalo ona je gas u sijalici potrosen i kratkog je vijeka, imao sam i ja takav slucaj.
 
nisam probavao mjenjat mjesto sijalicama, nije mi palo na pamet, problem moze biti u sijalici ili balastu, a i samoj instalaciji, tj masi, ili oksidaciji na nekim kablovima, stvarno neznam. nemam volje ni vremena da to probavam..

i prodaja iskljucivo u kompletu..
 
Član
druze imam ja woofer neznam koja je marka i jacina ali znqam da je masivan to jest poveliki ja mislim da je 38 precnik ako te zanima mogli bi se nekako dogovoriti
 
Top