Ozvucenje za Clio

Ozvucenje za Clio

Član
Ovako.
1. U autu mi je LG LCF 600UR, jako dobar player sa dobrim funkcijama.
2. Ozvucenje je solidno, kad skontas da je auto staro 12 godina, i vise je nego dobro :)
3. Nista nije mijenjano od ozvucenja, samo su nazad na tablu koja ide na gepek, postavljena dva zvucnika.
4. Sta da uradim da imam ne prejak ( kutiju neznam da bi mogao ugraditi u gepek jer mi gepek pocesto treba ), vec zvuk jaci i cistiji od standardnog ozvucenja ?
5. Jeli ima neka zamjenska varijanta za kutiju, i da li mogu iskoristiti tablu da nesto uradim na njoj onda ( na donju stranu mogu komotno staviti pojacalo )

U sve se oko auta koliko toliko razumijem, al za muziku sam laik tako da cijenim svaki vas komentar,prijedlog itd . .
 
Član
Koliko plati taj player imam i ja isti
a sto se tice pitanja do koliko para
bi bio spreman ulozit u sve to ?
 
Član
160 km nov, garancija godinu dana. . . a druze neznam, neznam ni kako se krecu cijene toga. . do nekih 400-500 km . . opet kazem, neznam kakve su cijene vec govorim s kojom cifrom bi raspolagao kad bi kupovao. . .
 
Član
kupiš sebi dobre sisteme za vrata ( ako su ti loša vrata, nisu zatvorena komplet i nisu solidna onda bi najbolje bilo da uradiš i panele), od nekih 100RMS sa tweeterima i neko pojačalo te snage i to je to..
 
Član
Ma ne treba ti toliko para za to sto ti hoces ;)
Ugradi na zadnju policu za pocetak 6x9 elipsaste zvucnike imas novih po 70-80 KM cak i jeftineje al et za te pare moze se nesto prosjecno uzeti i za njih pojacalo i kablovi 80-100 KM i imas cisci zvuk za pocetak i nesto bassa :icon_smile:

Mada je pravilo da se sistem gradi od prednjih zvucnika ovo sto ti zlaja kaze, ne znam koja ti je velicina tih zvucnika na polici sto imas da prebacis njih u prednja vrata vjerovatno su jaci od fabrickih ;)
 
Član
ja vec uzeo :icon_biggrin: . .preklapao dug pa jbg sta cu . . . sutra se abd razvode kablovi, pa cu postaviti slike a mozda i video XD
 
Top