ova je luda

ova je luda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
teta je u guinessovoj knjigi sa ovim noktima..
pojma nemam kako, ali ona radi kao frizerka

:icon_rolleyes:
 
Član
ukupna duzina noktiju: 7,51 Metara, sao palac desne ruke ima 76,4 cm ccc itd...

pocela je prije 27 godina nokte pustati, njeguje ih cetkicom za zube i maslinovim uljem.
za lakiranje pukne jedna bocica laka..

a najduzi nokat svijeta.. je iz indije.. jedan muskarac svoje nije vec 39 godina sjekao/skracivao.
tako da je danas najduzi nokat 1.30 dugacak..

nails.jpg


i stvarno odvratan..

:smajli29:
 
Član
dok spava da je po nosu poceskat perom, da vidim jel moze sinuse cackat hahaha :lol:


mene samo zanima kako spava, radi itd a da ne slomije nokte, cime su ucvrsceni toliko ebote...nokat naraste mi 1ipo mm pa ga pocjepam a u nje jebote ima barem 60cm nokta :icon_eek:
 
Član
cvrsti ih posebnim lakom, sitim keratinom. spava stim sto joj ruke vjese lijevo/desno kraj kreveta.
iz vlastitog iskustva znam da se nauci sa duzim noktima svakodnevnicu voditi. ali ovako duge mi jos nisu pali na pamet. moje zadnje nokte koje sam za takmicenje (nail art meisterschaft) imala - morao mi momak pomoci oko hlaca da bi isla na WC *lol*
odmah poslije takmicenja sam ih skratila. ali kazem, daleko DALEKO kraci bili od ovih.
 
Član
cudan soj majke mi, ima nas svakakvih u Bozjoj basti...ja bi izludio da moram 7 dana imat ovo :icon_eek:
 
Član
RCat je napisao(la):
cvrsti ih posebnim lakom, sitim keratinom. spava stim sto joj ruke vjese lijevo/desno kraj kreveta.
iz vlastitog iskustva znam da se nauci sa duzim noktima svakodnevnicu voditi. ali ovako duge mi jos nisu pali na pamet. moje zadnje nokte koje sam za takmicenje (nail art meisterschaft) imala - morao mi momak pomoci oko hlaca da bi isla na WC *lol*
odmah poslije takmicenja sam ih skratila. ali kazem, daleko DALEKO kraci bili od ovih.

Jesul´ imali 10cm:icon_eek::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top