Osvjetljenje nogu il sto bi englezi rekli footwell light

Osvjetljenje nogu il sto bi englezi rekli footwell light

Član
ma traka obicna, al necu ja ovo dugo ganjat ima da ubacim one sijalice sto budu u gepeku i pretincu....4 komada 20 km uzmem sijalice dzekove sve i lagano urezem tapacirung i ubacim posto u mene ispod dje su plastiku su jastuci jbg....
Od davno se kanim ovo da uradim pa zato pitam a ja cu kao sfo kazes uraditi to nekako da bude kao fabricki sa dzekovima i svim sa nekog auta skinuti na otpadu sto ima.
 
Član
I sada ti ovo stalno svijetli u toku voznje ili na neki drugi nacin?
Ja sam sebi sa plafonjere doveo struju tako da mi rasvjeta za pod radi kao i plafonjera,tj centralna sijalica na njoj.
Kablovi se nigdje ne vide a za lampe sam postavio od renault megane i i izgleda ovako



Ove lampe se uopste ne vide sem ako se ne zaviris ispod ,a i kada ih vidis kao fabrika izgledaju.
Stavio sam smd u njih i to ove:



A svijetle ovako:

 
Član
kod mene svjetli samo kad su pozicije ili farovi upaljeni fino si ti ovo ssebi izvuko...jesi stavljo neke osigurace il samo zice spojio
 
Član
Nisam stavio nikakav osigurac ,samo sam sve spojio dobro izolirao i to je to...
I ja sam sebi kontao sa pepeljre dovesti ,al nisam htio da mi cijelo vrijeme gori nego samo kada radi plafonjera svijetli.kada otkljucas,otvoris vrata ili upalis plafonjeru.
 
Član
pa tako bi trebalo biti..i tako je tvornički.
ovo sa paljenjem preko prekidača svijetla..mi nema smisla.
 
Top