Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
funky je napisao(la):
to repo niko ne zna, da si presao (Mostar to Osijek) cca. 380 km
i onda stao na crtu, napravio rekord, uzeo i prezimenjaka i opet kuci sa istim autom, znaci jos 380km, samo gume si zamjenio..
cestitke jos jednom, cujemo se ;)

;)
 
Početnik
HONEY je napisao(la):
Lija je napisao(la):
Izvoli ti napravi ono vrijeme ko Danijel bez nitra i na Nankang cestovnim gumama..


voze oni itekako sa nitrom, vec lazu kao i dosta ostalih stvari

neka izvoli on doci na utrku bez slepe, regularno vozeci cestom, i nek od auta ne prave konzerve, limenke, totalno ispilane, samo za trku, sa jakim motorom, pa cemo onda pricati

zivili

To si svakako upravu,i tebi sam i cestitao dodjes PJESE sto se kaze prom gume odvezes i kuci sa istim autom,ali niko te nemrzi a ti dizes toliku buku itd,svako ima pravo da ima svog idola i da navija za njega ;)
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Iako nisam bio u Osijeku, čestitam organizatorima i trkačima, ;) ;)

Repo: ne poznajemo se osobno ali par puta sam bio na pisti kad si i ti bio i činiš se sasvim ok momak, stvarno ne znam otkuda ti zamisao da su svi protiv tebe, ljudi uglavnom jako respektiraju tvoje auto i rezultate sa utrka i čini mi se da ipak malo previše dižeš buru i pretjeruješ oko svega, ti doživljavaš SR kao nekakvo ratište ali nisi u pravu, tu se radi prije svega o zabavi koja najbržima usput donese prestiž i nešto para. ;)
Bez ljutnje... ne mislim ništa negativno...



pa nisam nikad ni pomislio da su svi protiv ni tako nesto. bas suprotno, ne volim kada pojedinci preoblikuju stvari pisanjem po forumu, sto za cilj ima pristrano umanjiti moj uspjeh a pristrano uvelicati neciji tudji. zato onda reagujem
pricam cisto da bi ljudi culi moju verziju a ne da se prica tko bi sta vec zelio da se cuje..

eto, nema vise svadje od mene, sve ok :icon_biggrin::cool:
 

MTR

Član
ja navijam samo za ljude u okvirima nasih granica ma ko da su bili , za ove horoze s vana me boli k...

@Repo , jarane svaka tebi cast jer imas auto koje dere takve sekunde da valja , vani se upuca po 200000 EUR da bi se takvi rezultati postigli , sve pohvale ;)
 
Početnik
funky je napisao(la):
to repo niko ne zna, da si presao (Mostar to Osijek) cca. 380 km
i onda stao na crtu, napravio rekord, uzeo i prezimenjaka i opet kuci sa istim autom, znaci jos 380km, samo gume si zamjenio..
cestitke jos jednom, cujemo se ;)


i jos pored toga vozam auto i ovdje gdje sam smjesten, idem s njim na pice i naokolo :icon_biggrin:
 
Početnik
Jao kakvih dushmana ima kod nas, ma mi balije smo pogan najveca....cini mi se da je Repo iz Slovenije, Ukrajine ili sta ja znam odakle, svi bi vi za njega navijali, fuuj bagro...

Upoznao sam Repu, ljudina od covjeka, RESPECT..jbt, cijela firma pravi auto, kolektiv citav pravi auto koje vozi nekih 12 sec, a covjek sam napravio auto za 10 sec, a aBd ide i nize..

@Funky, potpis ;)
 
Član
Cestitke svim takmicarima iz BiH na ostvarenim vremenima ! Posebne cestitke Sinisi i Repi !
Znal ko kada ce biti objavljena vremena ? Da proucavam malo konkurenciju :D
 
Početnik
trizex je napisao(la):
road_runner je napisao(la):
sve pohvale za organizatore a naravno iu za raju skojom sam se upoznao posjedio i pricao,svi su extra i veoma raspolozeni za price,ali posebne pohvale od mene za raju iz Tuzle a pogotovo Trizexu jer pravo em je dobar momak em nam je pomogo u Tuzli.Svaka cast svima ;);)

Takodjer, ti si dosao spreman kao na mjesec kampovanja da si krenuo hahaha

od viska glava neboli(imam u gepeku)

i jos jednom da pohvalim sve tuzlake i naravno antrax-a iz jablanice stvarno su momci na mjestu i svaka im cast ajd zivili vi meni svi :cool::cool::cool:
 
Legend
Joj lija opet ti.. ne mogu da vjerujem kako si uporan samo u tim svojim vizijama realnosti :D:D

A ovo sto repo rece, ima itekako smisla, a i diskovotalo se o tome vec prije, ali moram naglastiti da sam naziv ovog takmicenja "street race" vodi ka tome da se na njemu voze street legal auta, koja imaju sve zakonski propisana obiljeznaj street legal auta, a to kad dodje na race, hoce li stavit slick ili cestovne gume, hoce li koristit nitro ili ne, to je druga stvar.. ali bi bilo dosta zanimljivije, da nema slepe..

ja sam uvijek pricao, da je poseban respect kad covjek dodje sa autom, odveze 10 sekundi i ode kuci istim tim autom, kakva slepa :lol:, dok oni satro trkaci, koji voze 14,15 dodju na slepi :D (ne zelim nikog uvrijediti, samo govorim kako jeste i koja je razlika uopste..)

eto repo, nek pricaju oni, boli te briga, ako nista mozes reci da imas "ten-second-car"
 
Pridruzujem se Noketu i ovom misljenju o slepi. I Repo kakav god bio, a covjek je skroz regularan, uvijek se moze diciti jednom stvari, a to je to registrovano, street legal auto koje sam sastavlja. Dal je potreso Osijek il ne je diskutabilno, al vikend je zavrsio kao najbrze auto na pisti ;)
 
Član
cestitam na rezultatima . al vazda ista prica poslije s.r. moglo je ovo moglo je ono al da je babi muda bila bih djed. auto je sastavlje, exstra je uradeno. ja cjenim rad a svak ima svoj obraz.
 
Član
Svaka cast Repi, fakat auto je Street Race, auto koje se vozi po gradu
Svako auto koje nemoze proci tehnicki, a to znaci da nema unutrasnjosti, signalizaciju, registraciju ne smatram
street race autom, smatram autom za reli utrke jer tamo se moze voziti bez icega.

Vidim da je race bio ekstra dobar, sljedece godine bih i ja trebao da se pojavim...
Dotad skupljam budzet :):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top