Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Repo pa budi realan u finalu 1.dana da onaj momak sa Corsom nije fulao 2 brzinu,da bi bilo svega bilo bi neizvjesno do kraja,tebi svaka cast na rezultatu ali .....

Sto se tice Brava,kako mi je vozac objasnio on nije sklopljen do kraja nisu imali vremena tako da su ovu trku vozili na cestovnim gumama i bez nitra,tako da se i on kao ti moze vaditi na to NIJE BILO AUTO SKLOPLJENO :icon_biggrin:

ti koliko si najavljivao POTRES u Osijeku ja sam mislio vozit ces skroz niskih 10.1 10.2 u vrh glave ali eto odvozio si koliko si odvozio..

Ugl bio je extra provod sve extra,dosli su momci iz sjene za koje skoro niko nije znao i postavili zavidne rezultate..

Antrax,Wade extra ekipa momci samo takvi svaka im cast ;)
 
Član
Lija je napisao(la):
Repo pa budi realan u finalu 1.dana da onaj momak sa Corsom nije fulao 2 brzinu,da bi bilo svega bilo bi neizvjesno do kraja,tebi svaka cast na rezultatu ali .....

Sto se tice Brava,kako mi je vozac objasnio on nije sklopljen do kraja nisu imali vremena tako da su ovu trku vozili na cestovnim gumama i bez nitra,tako da se i on kao ti moze vaditi na to NIJE BILO AUTO SKLOPLJENO :icon_biggrin:

ti koliko si najavljivao POTRES u Osijeku ja sam mislio vozit ces skroz niskih 10.1 10.2 u vrh glave ali eto odvozio si koliko si odvozio..

Ugl bio je extra provod sve extra,dosli su momci iz sjene za koje skoro niko nije znao i postavili zavidne rezultate..

Antrax,Wade extra ekipa momci samo takvi svaka im cast ;)

vozac brava je jedino rekao istinu da vozi bez slikova i na tome se prica zavrsava,moze prodavat pricu nekome ko se ne kuzi u to kako bi sakrio neke svoje audute,a na te iste adute vozi vecina iz brzih klasa i odavno se zna za njih...
sto se tice cjelokupnog projekta auto je dobar al u klasi 10 sitnice igraju ulogu pa sve mora bit na svom mjestu,e sad sto se tice onoe stavke da je on imao slikove a da je repo imao neke druge stvari koje planira i da je staza bila tretirana da edo ne vrti bila bi to druga prica al sad je tako bilo i ne treba nagadjati,u svakom slucaju ima sledeci rejs pa nek pobjedi brzi:cool:
 
Član
Hvala svima koji ste došli. Ovaj put smo se provukli kroz ušicu igle što se vremenskih prilika tiče.

Žao mi je zbog Repine diskvalifikacije, ali pravila su pravila i za sve su ista. Ovog puta je bilo dosta problema zbog vozačke discipline, odnosno nediscipline koja pravi velike probleme u trci.

Svi vozači koji poštuju satnice, nemaju problema i svime se sve objasni na za to predviđenim mjestima. Isto tako, ovo je bila zadnja trka gdje ću gledati kroz prste kod kašnjenja na prijave i slično, jer to znatno otežava posao. Ubuduće neće biti traženja vozača ispod šatora i slično dok svi čekaju da klasa krene, već će ići diskvalifikacija. Kao i za samovoljno parkiranje na pisti i smijanje u lice dečkima koji za vas vozače rade po cijele dane.

Vidimo se na sljedećoj trci...
 
Član
Svaka pohvala za organizaciju i momke koji rade svoj posao odlicno!
Najljubazniji domacini ikad! Sa svakim se mogla baciti koja suplja i neka sala bez ikakve nervoze i zivciranja!
Momci su za 10!
Samo nastavite tako!
 
Član
kalkan je napisao(la):
Hvala svima koji ste došli. Ovaj put smo se provukli kroz ušicu igle što se vremenskih prilika tiče.

Žao mi je zbog Repine diskvalifikacije, ali pravila su pravila i za sve su ista. Ovog puta je bilo dosta problema zbog vozačke discipline, odnosno nediscipline koja pravi velike probleme u trci.

Svi vozači koji poštuju satnice, nemaju problema i svime se sve objasni na za to predviđenim mjestima. Isto tako, ovo je bila zadnja trka gdje ću gledati kroz prste kod kašnjenja na prijave i slično, jer to znatno otežava posao. Ubuduće neće biti traženja vozača ispod šatora i slično dok svi čekaju da klasa krene, već će ići diskvalifikacija. Kao i za samovoljno parkiranje na pisti i smijanje u lice dečkima koji za vas vozače rade po cijele dane.

Vidimo se na sljedećoj trci...

tako je kalkane...slazem se u potpunosti s tobom...;)
 
Početnik
Lija je napisao(la):
Repo pa budi realan u finalu 1.dana da onaj momak sa Corsom nije fulao 2 brzinu,da bi bilo svega bilo bi neizvjesno do kraja,tebi svaka cast na rezultatu ali .....

Sto se tice Brava,kako mi je vozac objasnio on nije sklopljen do kraja nisu imali vremena tako da su ovu trku vozili na cestovnim gumama i bez nitra,tako da se i on kao ti moze vaditi na to NIJE BILO AUTO SKLOPLJENO :icon_biggrin:

ti koliko si najavljivao POTRES u Osijeku ja sam mislio vozit ces skroz niskih 10.1 10.2 u vrh glave ali eto odvozio si koliko si odvozio..

Ugl bio je extra provod sve extra,dosli su momci iz sjene za koje skoro niko nije znao i postavili zavidne rezultate..

Antrax,Wade extra ekipa momci samo takvi svaka im cast ;)



slusaj glavonja nemoj pametovat vec sam ti vidio nekoliko pristranih popuzanih postova zadnja 2 dana dje seres protiv mene a velicas ostale, pa sam presutao

u finalu u subotu ja sam odvezao idealno vrijeme za finale 11, nema sanse onaj da bi me uzeo da je neznam sta uradio. i to jos sa samo djelom snage, nemam tu sta da pricam

taman ste poceli tog brava hvaliti i uvlaciti mu se i onda ga fino ja poderem kako sam i reko, zato bolje sutite i smisljajte pravdanja

cuj vozio sam sta sam vozio. pa odvozite vi 10.5 sa stelovanjem motora od oka na brzinu u nedelju pa se javite :D

znate dobro da cu ici bolje, znate da cu poderat sve pred sobom, nema vam druge nego skinuti sa zida postere svojih idola i obljepiti sve mojima :D:D

a ti, posto vidim koja ti je prica, ako me imas u facebook izvoli se izbrisi iz moje raje jer ti ne znam ime ni prezime a sa takvima ja ne pricam

zivili
 
Član
Da, taj detalj vecina presuti cim je dobro odradjena bez propusta, a to je organizacija koja je bila do jaja, apsolutno bez zamjerke kao i svaki put dosada, svaka cast! :cool:
 
Član
Repo tebi svaka cast na autu,iskustvu i rezultatima ali malo kulture ti nebi falilo,bez ljutnje, jer Lija je dao primjedbe kojima si podlozan kao i svaki trkac,jer ako kritiziraju jednog Schumachera po forumima mogu i tebe,a ti njega nazivas "glavonjom" iako on tebe osobno nije vrijedjao.Da je on tebe pocastio takvim epitetom svaka cast.
 
Početnik
sve pohvale za organizatore a naravno iu za raju skojom sam se upoznao posjedio i pricao,svi su extra i veoma raspolozeni za price,ali posebne pohvale od mene za raju iz Tuzle a pogotovo Trizexu jer pravo em je dobar momak em nam je pomogo u Tuzli.Svaka cast svima ;);)
 
Početnik
Uopste neserem protiv tebe,cak sam ti i cestitao,ali brate ti kontas tebe neko mrzi,niko te nemrzi i nema ni razlog postavio si rekord BiH i tebi svaka cast..Tim vrijedjanjem pokazujes svoj karakter i kao osoba i svoje seljacko ponasanje..

Ko ti je kriv sto si vozio sa tim "DIJELOM" snage u Sub..

Izvoli ti napravi ono vrijeme ko Danijel bez nitra i na Nankang cestovnim gumama..

Tebe nit imam nit zelim da imam u raji,nisi mi zanimljiv uopste..Zivio ti meni i puno srece ti zelim,ali bratze nmj se nervirat nije ti to zdravo,jbga nemoze te svako ni volit..
 
Član
road_runner je napisao(la):
sve pohvale za organizatore a naravno iu za raju skojom sam se upoznao posjedio i pricao,svi su extra i veoma raspolozeni za price,ali posebne pohvale od mene za raju iz Tuzle a pogotovo Trizexu jer pravo em je dobar momak em nam je pomogo u Tuzli.Svaka cast svima ;);)

Takodjer, ti si dosao spreman kao na mjesec kampovanja da si krenuo hahaha
 
Početnik
Lija je napisao(la):
Izvoli ti napravi ono vrijeme ko Danijel bez nitra i na Nankang cestovnim gumama..


voze oni itekako sa nitrom, vec lazu kao i dosta ostalih stvari

neka izvoli on doci na utrku bez slepe, regularno vozeci cestom, i nek od auta ne prave konzerve, limenke, totalno ispilane, samo za trku, sa jakim motorom, pa cemo onda pricati

zivili
 
Član
to repo niko ne zna, da si presao (Mostar to Osijek) cca. 380 km
i onda stao na crtu, napravio rekord, uzeo i prezimenjaka i opet kuci sa istim autom, znaci jos 380km, samo gume si zamjenio..
cestitke jos jednom, cujemo se ;)
 
Iako nisam bio u Osijeku, čestitam organizatorima i trkačima, ;) ;)

Repo: ne poznajemo se osobno ali par puta sam bio na pisti kad si i ti bio i činiš se sasvim ok momak, stvarno ne znam otkuda ti zamisao da su svi protiv tebe, ljudi uglavnom jako respektiraju tvoje auto i rezultate sa utrka i čini mi se da ipak malo previše dižeš buru i pretjeruješ oko svega, ti doživljavaš SR kao nekakvo ratište ali nisi u pravu, tu se radi prije svega o zabavi koja najbržima usput donese prestiž i nešto para. ;)
Bez ljutnje... ne mislim ništa negativno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top