Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Nista ja savjetujem organizatorima kad budu pravili slijedeci event nek brzinski sklope i jedan Ring ili jos bolje Kavez jer ovo postaje Seherzada :lol:


nije do mene ;)

tudja je to sramota i inicijativa
 
Član
pozdravi mi Sretu i reci mu da ne pokupi tvoju politiku ponašanja, tj. da se ne ljuti zbog gluposti kao juče kad sam se ja smijao poslije tvojih riječi pa vožnje... da ih citiram, da ne kažeš da lažem "auto je spremno i može 100% odvest VEOMA niskih 10 sekundi" a poslije vožnje rezultat VEOMA blizu onog što si rekao... 11.6

--- jos nesto - poruka od Srete za Antraxa - "steta sto se nisi opkladio" Icon_biggrin

pa moj drug izgubio bi opkladu kad si vadio novčanik, htio si opkladu za drugu vožnju da ide u 10, a ono bilo 11.1 koliko se sjećam :D i nemoj se ljutit i živcirat onako zbog nebitnih stvari u životu ;) da se ja tako ljutim, morao bih izudarat Trizexa što mi je popio svu rakiju sinoć :lol:

I priznaj Sreto da je bilo fino vidjeti polufinale klase 10, dva OPEL kadetta stoje na startu, a tvoj vozač u nižem rangu bio :icon_sad:

Što se tiče ostatka, tamo u Osijeku sam bio u petak došao sa ekipom iz SRCS (Jasa vratit ću ti za onaj krug na kružnom toku :D), dobro noć prošla... fina raja bila tamo koja je krenula iz BiH zajedno sa nama... roštilj se palio, malo se pilo, zezalo i td...

Pozdrav za Tuzlu, Živinice i td... vidimo se slijedeći SR ko bude išao, uz još bolju organizaciju noćnog programa uz roštilj ;)
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Ti uspijes jedino pobjediti sa tudjom bocom za NOS :lol:


to si definitivno u pravu :D
i u nedelju sam vozio na tudjoj boci :icon_biggrin:

zvuci nevjerovatno ali uspio sam doziviti da mi se desi da mi boca nitra se isprazni putem a da ja to i ne znam (bit ce ostao ventil malo otvoren, a sad nemam volje objasnjavati zasto se sistanje nije culo dok je nitro izlazio). u subotu podjem staviti bocu nitra, te da provjerim tlak, kad u boci nema nista :icon_biggrin::cool:

antrax je napisao(la):
pozdravi mi Sretu i reci mu da ne pokupi tvoju politiku ponašanja, tj. da se ne ljuti zbog gluposti kao juče kad sam se ja smijao poslije tvojih riječi pa vožnje... da ih citiram, da ne kažeš da lažem "auto je spremno i može 100% odvest VEOMA niskih 10 sekundi" a poslije vožnje rezultat VEOMA blizu onog što si rekao... 11.6

pa moj drug izgubio bi opkladu kad si vadio novčanik, htio si opkladu za drugu vožnju da ide u 10, a ono bilo 11.1 koliko se sjećam

I priznaj Sreto da je bilo fino vidjeti polufinale klase 10, dva OPEL kadetta stoje na startu, a tvoj vozač u nižem rangu bio :icon_sad:


pa vec sam prije 15 minuta napisao, da sam imao problem sa autom u subotu i radi toga nisam mogao ispod 11 sec ici
u nedelju sam od oka rijesio stvar koliko sam stigao i odvozio 10.5 i na kraju u revijalnoj voznji bez problema pobjedio do tada najbrze auto na stazi, tog Fiata Brava
odvozio sam brze i od svih tih ostalih nekoliko koji su uspjeli probiti u 10
da imam recimo jos dan ovdje fore za voziti, siguran sam da bi to upravo i bilo niskih 10 kako sam najavio, jer bi iskoristio preostali prostor na autu i motoru.. ali nema veze bit ce jos prilika i sve ce se pokazati kao i do sada ;)

sta ce Sreto odgovoriti kad sjedne vec za kompijuter ne znam jos, jer trenutno spava na kaucu :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nista ja savjetujem organizatorima kad budu pravili slijedeci event nek brzinski sklope i jedan Ring ili jos bolje Kavez jer ovo postaje Seherzada :lol:
Streetrace plus K1 Osijek 2012 :lol:
 
Član
Extra provod kao i svaki put do sada, cestitke Basti na pobjedi, Repi na novom rekordu vidimo se i sl put ;) !!!!
 
Član
antrax je napisao(la):
pozdravi mi Sretu i reci mu da ne pokupi tvoju politiku ponašanja, tj. da se ne ljuti zbog gluposti kao juče kad sam se ja smijao poslije tvojih riječi pa vožnje... da ih citiram, da ne kažeš da lažem "auto je spremno i može 100% odvest VEOMA niskih 10 sekundi" a poslije vožnje rezultat VEOMA blizu onog što si rekao... 11.6

--- jos nesto - poruka od Srete za Antraxa - "steta sto se nisi opkladio" Icon_biggrin

pa moj drug izgubio bi opkladu kad si vadio novčanik, htio si opkladu za drugu vožnju da ide u 10, a ono bilo 11.1 koliko se sjećam :D i nemoj se ljutit i živcirat onako zbog nebitnih stvari u životu ;) da se ja tako ljutim, morao bih izudarat Trizexa što mi je popio svu rakiju sinoć :lol:

I priznaj Sreto da je bilo fino vidjeti polufinale klase 10, dva OPEL kadetta stoje na startu, a tvoj vozač u nižem rangu bio :icon_sad:

Što se tiče ostatka, tamo u Osijeku sam bio u petak došao sa ekipom iz SRCS (Jasa vratit ću ti za onaj krug na kružnom toku :D), dobro noć prošla... fina raja bila tamo koja je krenula iz BiH zajedno sa nama... roštilj se palio, malo se pilo, zezalo i td...

Pozdrav za Tuzlu, Živinice i td... vidimo se slijedeći SR ko bude išao, uz još bolju organizaciju noćnog programa uz roštilj ;)



sto se tice ucinka ispunili smo najavljeno vecina je cula u subotu kad smo pricali i govorili "danas pare, sutra rekord" i to smo i uradili...
sto se tice ljutnje normalno da cu se naljutit jer sa repom radim na golfu otkako sam u mostaru i znam koliko ima jos potencijala i onda mi kazes da nece vise nikad odvozit 10.7 a ono je bio za nas eksperiment a ne trka u klasu 11 i opet je klasa uzeta...
jednostavno htjeli smo nesto testirat i subota je iskoristena za to....
uglavnom da neduzim djela ce pokazati sve pa otom po tom,ja nikad nepricam naprazno nego sa cinjenicama pa me zato uvrjedi takav komentar...
uglavnom zakljucak je da vozim opela ali ljude svrstavam u rang po karakteru a ne po autu koje voze ili vremenu koje prave ;)
 
Legend
cestitke svim takmicarima, onako sam preletio postove, vidim svasta je bilo..
zao mi je zbgo erola, znas druze da se to uvijek tako radi, prijavis 17 pa na kraju probijes u 15 i letis vani, ista stvar se jos uvijek desava, svi ti prijavljuju klase sporije klase, pustaju gas,namjestaju se utrke.. to je po meni sramotno.. zbog toga na neki nacin i necu da se bavim ovim sportom, jer se jako prljavo igra..

drago mi je zbog repe, da je pokazao koliko je brz, takodje i zbog baste, svaka cast druze ;)

ostalima pozdrav :icon_smile:
 
Član
noke, 17 klasa ne postoji vec vise od godinu :D
Repo, ici ce to i jos nize, na kraju ces morati sa dragsterom na crtu :cool:
erole, drago mi je sto smo se upoznali, drugi put natoci goriva u onu zvrku, nece nas uvijek biti da je guramo do starta :lol::lol:
junferu, cuo sam za to neko trkanje po autoputu kad sam ja izasao ?
hehehe :)
Gale, i tebi je falilo 0.05 sec da osvojis svoju klasu, ali eto... jbga..
pozz
 
Član
bolje bukvalac, nego glup :D haj gledaj klipove i slike, ja sam se juce nagledao..
nhf.
srry za off :) zz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top