Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JARGO se pravi nije jos gotov:icon_cry:,ali se nadam da ce biti zamjena makar u 14sec tako da idem i ja da vidim DANDARE
 
Ja racunam na to da moze, kupio sam tendu neki dan jbt, samo za tu priliku, pola gusta u vezi rejsa mi i jes zbog pijanke i rositelja u subotu navece, ne moramo na pisti, moze i parking stajlera :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ja racunam na to da moze, kupio sam tendu neki dan jbt, samo za tu priliku, pola gusta u vezi rejsa mi i jes zbog pijanke i rositelja u subotu navece, ne moramo na pisti, moze i parking stajlera :D

to je to ;)
 
Član
Može kampiranje. Bez vožnje po pisti i divljanja nakon popijene gajbe. Takvi će biti uklonjeni od strane zaštitarske službe.

I još nešto...

Ovaj put, jedan od partnera OSRS-a je i naš novootvoreni Avenue Mall. Blizina pisti, velika ponuda svega i svačega će svakako donjeti izbor više za sve posjetitelje za vrijeme utrke.

Ali to, natavno, nije sve... U suradnji sa našim starim dobrim Burnom, u subotu navečer, nakon prvog dana SR-a, vas ovdje očekuje veliki after, odnosno Burn Up party. Hostese, koncert, DJ, Burn po promo cijenama do sitnih jutarnjih sati... uz naravno još nekoliko iznenađenja u AKS i Burn stilu.

Vidimo se!

IMAG0113.jpg


IMAG0116.jpg


IMAG0117.jpg


Banner_580x90_OSRS6_8col.gif

Banner_580x90_OSRS6_8col.gif

Banner_580x90_OSRS6_8col.gif

Banner_580x90_OSRS6_8col.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top