Osijek Street Race Show No_3

Osijek Street Race Show No_3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Idemo dalje. Iskustvo i znanje stečeno do sada, ugraditi ćemo u do sada, najveći projekt AutoKluba Slavonija:

Osijek Street Race Show No_3

Datum: 05.i 06. 06. 2010.

Lokacija: dobro poznata pista aerokluba "Osijek"

Mjerenje vremena: SRCS

Program: Street Race, Oldtimer izložba, dB drag, Street Style

Slavonska ponuda hrane i pića neće se mjenjati.

Generalni pokrovitelji: FAMI GRUPA, FORD

Ulaznica: ostaje 25,00 kn

Sve dodatne informacije slijede...


pocelooooooo je pocelooooooooooo:123::123:
 

IGY

Član
kao i na predhodna dva i na treci idem
kile ako bude dovoljan broj takmicara bit ce, prosli put je odgodzeno jer je bilo svega par takmicara koji nisu stigli na vrijeme da se prijave...
ja bum opet brpal kaj ne :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
kile ako bude dovoljan broj takmicara bit ce, prosli put je odgodzeno jer je bilo svega par takmicara koji nisu stigli na vrijeme da se prijave...
ja bum opet brpal kaj ne :cool:

ja kako sam vidio bilo je negdje oko 8-9 autica za styling cak su zoka i jos par autica od rano ujutro bili parkirani a prijave bile do 12 a i ervix je stigao cini mi se oko 11? Kako god okrenes ipak su se potrudili i dosli iz druge drzave na style a ne iz lokalnog mjesta ;) e to sto nigdje nije bilo pulta za prijavu stylinga nije njihov problem nece oni hodati okolo i vuci svakog iz org. gdje je styling zar ne? Ustvari cak su u jednom momentu Zoka i jos jedan momak pitali nekog iz org( u narandj. prsluku akS) gdje ce biti styling on im rekao eto moze i tu gdje ste vec parkirali, kad su pitali za prijave rekao im da ce neko doci do njih kasnije...

ja razumijem da je njima RACE glavna disciplina ali ako najavis style, dB, drift taxi itd odradi i to kao i RACE tj. kvalitetno ;)
i da isto tako nije bilo Alexa, Duleta i ostalih mozda ni dB nebi bio il bi i mi sa pandom "zakasnili" na prijavu

kazem sve je super bilo i vidi se da momci rade i lome se oko organizacije al samo zamjerka sto se tice Styling "discipline" da se opet ne ponovi ;)

u svakom slucaju vidimo se ponovo ;)

pozz
 
mislim da ce ove godine biti konkretnih zaduzenja i za style, tako da nema brige..
race ce biti predobar, samo toliko mogu reci, a sve ostale informacije bit ce objavljivane na vrijeme.. ipak ima jos vise od 3 mjeseca do race-a ..
pozz
 
Član
opet taj style... NITKO se nije prijavio do zacrtanog vremena, znači nula prijava, cijeli dan je prošao i NITKO nije prišao ORGANIZATORU (ne redarima) i rekao "evo, mi smo tu, jel se može što napraviti...".

To što je "netko" u jednom trenutku prišao "nekome" i dobio "neku" informaciju, na žalost ja ne mogu utjecati. Na kraju krajeva, svi znate Seju i ekipu, pa ste mogli do njih doći i pitati.

Koliko god se ja trudio, svima udovoljiti je nemoguće, pogotovo kad se iskače iz zacrtanih okvira.


Što se SR-a tiče, kao što Sejo kaže, očekuje se obaranje rekorda u broju automobila. Uz sve dosadašnje natjecatelje, imati ćemo i goste iz Rumunjske i Mađarske. Ljudi će po prvi put voziti na našem sistemu natjecanja (klase), i ovo će biti luda zabava.

Oldtimer izložba će biti na razini, gosti iz cijele Hr i auti iz 40-ih, 50-it itd...

Sve ostalo će biti kao i do sada. Dule i Alex dB drag (da, da nema njih nebi bilo ni dB draga jer je to njihow show)

startnina 200,00kn, ulaz 25,00kn, cuga i klopa kao i do sada...
 
Član
Sve 10 samo mjenjajte pice katastrofa je hahaha,meni prosli put muka od voda bljak :) a vidimo se gore da pisti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top