OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

Član
nema razloga za nedolazak, vrijeme ne mozes pogoditi, sjecam se kad je bio OSRS 3 il 4, kad je prije trke pet dana i pet noći lijevala kisa, svi su ovdje pisali da ce se otkazati zbog opceg potopa, pa smo na kraju taj dan na rejsu izgorili ko rakovi :D
 

IGY

Član
Posao me okupirao, tako da za danas nista od mene

Ujutru krecem u 5 iz Sarajeva, pa akoima neka ekipa da ce ici u nedelju iz Sarajeva nek se javi pa da idemo zajedno, ako ne ja sam i punn do Osijeka bar drift da otpratim kako treba

Idem na tuzlu pa Orasije, Vukovar, Osijek, ko je za ovu rutu ili mu je usput a recimo ne zna put do piste i slicno nek se javi da ne luta

aj zdrao :icon_biggrin:
 
Član
Opel, opel, opel, opel, i opet opel :)

Jesil ti tu Nexuse, mi smo preko puta Modricana prepoznaces Erolovu Hondu.
 
Član
Verujem da druga trka jos traje, ja stigoh kuci nisam mogao vise ostati... U glavnom bilo je super, puno dobrih auta.
 
evo javljanje uzivo. Trenutno je drift trening. Juce je bio dan za rejs i moram rec par mana, prvi rejs je valjda trebao zavrsit do 3, zavrsio je tek navece u 9. Drugi rejs je zavrsio tek u 6 ujutru valjda i niko nit je gledao, nit su se davali nekakvi papiri sa vremenima, nista, cak ni treninga nije bilo, odma kvalifikacije, vozio sam potpuno na slijepo kvalifikacije. I druga mana, probijem u 15ku i da bi nastavio vozit moram platiti ponovno punu kotizaciju od 200 kn, nikad tako nije bilo.
eto toliko, svaka cast na svemu, al kao i uvijek problemi sa kasnjenjem i odugovlacenjem.
Pohvala za semafore, pun pogodak.
 
Član
@dragon: bice sigurno rezultata, na prvoj trci je pobedio Galic, vreme auta 10.1xx cini mi se, ucestvovao je i alex posle duze vremena ali audi vise ne ide kao pre...

@erol: cestitam za upadanje u klasu 15 ;)
 
Član
Galic vrijeme auta 10.169,Marin sa Calibrom drugi,ne znam vrijeme,isao sam kod cilja da vidim kako šibaju....:icon_smile: mislim da je Vlada sa Kadett-om uzeo 11 klasu.Basta nešto sa mjenjačem se patio,al isao 11.5 opet.Sutra će biti zvanicna vremena...Ja ostao do 1 ujutro,nisam više mogao...ima nešto slika,al izdala me baterija...:icon_cry:
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hPx4B5lgKHo&feature=share&list=UUfmT7aJedfgdAsYQXaMRMEQ[/video]
 
Top