Organizovani polazak za Osijek

Organizovani polazak za Osijek

Mi idemo u subotu ovaj put,oko 12 polazak najvjerovatnije,ako ima ko iz tuzle,sarajeva,mostara,nebitno da ide subotom da se nadjemo u orasju pa u koloni lagano ;)
 
Član
ja i faya idemo u petak ujutro :D:D... odosmo na plitvice brcnut se pa cemo u osijek... ako je ko zainteresovan bujrum ;=)
 
Član
More bit bidne da ja i bulex se zaputimo dole u petak al moramo nazad biti do nedelje sabah in d morning...necu ti nista dojkaro obecavat pa da bude ko prosli put :( cut cemo se....
 
Član
Kad krećemo i gdje će mo se skupit, eventualno sačekat ove iz Sarajeva, Nexa i ja idemo s vama
 
Član
Danas sam se cuo sa Sejom, SA ekipa krece u cca 4-5 , na OMV na sickom nam je sastajaliste, nazovi me do 5 sati pa cu ti reci u koilko da dodjes dole, posto necu ni ja znati vjerovatno prije toga ;)
 
Paznja za vozace koji se krecu preko karaule.

Znaci od prvog novog tunela na karuli imate 6-7 presijecanja asvalta bez ikakvih znakova obavjestenja i prije ulaska u kladanj ima jedno radiliste koje je u pon bilo u toku radova a za chunere nize od 10 cm bit ce kriticno za proc jer je udubljenje ogromno sa velikim padom.


SRETNO;)
 

IGY

Član
auuu sad si me bas razocarao, pa ja sam na 6cm od poda sad :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
hvala na upozorenju ;)
 
Član
samo da javim da ja i trizex neidemo jer triza ima nekih problema sa autom...:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
samo da javim da ja i trizex neidemo jer triza ima nekih problema sa autom...:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

cuo sam za to steta jbg ima glupana kamaru po tuzli a jel puno ostecena tempra...
 
Član
IGY je napisao(la):
auuu sad si me bas razocarao, pa ja sam na 6cm od poda sad :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
hvala na upozorenju ;)

bice tesko za vas.. prosao sam tim putem u srijedu... bas je presjecena cesta, ja sam s fabiom obicnom jedva prosao da ne zakacim, mogu misliti kako ce biti vama.... jedino da zamolite one radnike, bacite im cenera, nasut ce vam 100% da lijepo prodjete... nema vam druge;)
 
Top