Opljačkana Energopetrolova pumpa u Novom Sarajevu

Opljačkana Energopetrolova pumpa u Novom Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dogovore se dva radnika ili koliko ih je vec u smjeni, podijele pare, kazu bio maskiran, lupe auto, kao nisu vide broj i cao:lol::lol:
Bio je slucaj u Brckom, u nocnoj smjeni, i ako je gazda rekao da ne drze vecu kolicinu para, ipak se desilo:lol:, i nakon petnestak dana, jedan od radnika smjene dao otkaz i pravac Austrija:lol::lol:

mislis da je murija tako glupa da radnici nisu medu prvim "osumnjičenim",da ne prolaze kroz razne faze razgovora/ispitivanja i detektora lazi?
mnogi su svoje firme odradivali i padali u muriju?
Iako sve je moguce.....
 
tesko mi naum pada kad sam nasuo za 20 maraka uvijek sipam 10 :icon_sad:

jednom sam nasuo za 12 maraka i to reknem sestri kaze ona meni jel te bilo stid :lol::lol::lol: mislim se u sebi nemoj da pricam da sam sipao za petaka :lol::lol::lol:

furam se na one sa skuterom jer je benzin

:icon_exclaim:

kako god okrenes deru oni nas
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
tesko mi naum pada kad sam nasuo za 20 maraka uvijek sipam 10 :icon_sad:

jednom sam nasuo za 12 maraka i to reknem sestri kaze ona meni jel te bilo stid :lol::lol::lol: mislim se u sebi nemoj da pricam da sam sipao za petaka :lol::lol::lol:

furam se na one sa skuterom jer je benzin

:icon_exclaim:

kako god okrenes deru oni nas

ja kad bi 4 litra nasuo ne bi smio gasa dotac :lol:

:icon_exclaim:
 
Član
ArminM je napisao(la):
cekajte ko je vas pitao za koliko vi sipate:D:lol::lol:

Udri muku na veselje.:lol:

Dobro je, u poslednje vrijeme najčešće točim 50, polako ali sigurno se bližim punom rezervoaru kojeg nije vidio već 3 godine.:D
 
Član
Ma nek obijaju tako i treba nek raja ima od ceg zivjet ... ha ya svako se snazali
da je drzava bolja taj bi sigurno imo posao pa nebih krao...
A boli me briga Mene nemogu zajebat sa poskupljenjem goriva ja uvijek sipam za 50 KM :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top