Opel Zafira 2.2 dti 92 kw OGROMNA potrošnja ulja

Opel Zafira 2.2 dti 92 kw OGROMNA potrošnja ulja

Član
Radi se o Opel Zafiri 2002. god. 2.2. DTI. Problem je taj što je ogromna potrošnja ulja. Otprilike po slobodnoj procijeni troši litar na 100 km. Auto dobro vuče, ne dimi, lijep rad ima, ne kapa nigdje, al' je potrošnja ulja ogromna. Susretao se ko do sada sa ovakvim problemom, šta bi moglo biti?
 
Član
Jel ima zastita ispod motora? Da nije pukao karter? Jel motor okolo od ulja? Sto vise detalja das brze dobijes odgovor
 
Član
koje si ulje sipao? ne mogu da vjerujem da ti se nigdje ne odrazi potrosnja ulja. pogledaj auspuh malo dal je mastan od ulja jer s tolikom potrosnjom mora negdje nest da pokaze. u kakvom stanju je turbina?
 
Nemoguće da troši toliko a da ne osjetiš negdje, ili fizičku na motoru da rasipa ili na izduvu i po dimu...
 
Član
Na motoru teško da se išta može primjetiti. Danas sam slikao auspuh na izlazu, malo je kao mastan, al' opet ne sad toliko. Ugl dima nema sad toliko da se primjeti. Malo baci dim kada see pričepi na mijenjaju brzina i to je to, al' sve kratko... I nije to sad oblak crnog dima, nego normala neka.. Ugl auto normalno pali, radi, vuče... :/
 
Član
Karike da odu on bi na auspuhu imao plav dim, na jutarnjem paljenju takodje, a kad bi ga stisnuo on bi dimio iza kao lud, imao bi dimnu zavjesu da trosi 1L na 1000km a kamoli na 100km.
Digni na dizalicu auto i pregledaj dobro da ti negdje ne curi ili da ti nije pukao karter...
Koje je ulje u autu
 
Član
Karike da odu on bi na auspuhu imao plav dim, na jutarnjem paljenju takodje, a kad bi ga stisnuo on bi dimio iza kao lud, imao bi dimnu zavjesu da trosi 1L na 1000km a kamoli na 100km.
Digni na dizalicu auto i pregledaj dobro da ti negdje ne curi ili da ti nije pukao karter...
Koje je ulje u autu
I ja sam iisto razmisljao al' nedavno sam radio seat cordobu 1.9 sdi, trosila je tu negdje oko pola litra na 100 kilometara, znaci, strasna potrosnja ulja, a dima nigdje, ni na auspuh ni na cep, na sipku, eko test prosao na tehnickom, sve 5.. Rastavljen motor, promijenjeni felericni sdi klipovi i karike i problem rijesen.
 
Član
Kolegi je otisla samo jedna uljna karika, nigdje dima, nikakvih problema, nista, potrosnja ulja bila oko 4dl na 1000km. To ga je iritiralo, rastavi motor, vidi problem, rijesi, sastavi i sad nista. Zato kazem da sumnjam na kariku. Cudi me da nema nikakvog dima, a izgleda da i ne mora biti. Ja bih rastavio motor ako nigdje ne pusta ulje, utvrdio stanje i napravio ili ubacio drugi ako se ne isplati ili prodao auto.
 
Član
Ulje na motoru ne pušta nigdje. Jer u garaži bude, uvijek se pogleda nigdje kapi nema... Ne znam koje je ulje u njemu :/ Može li se nekako provjeriti sa sigurnošću jesu li uljne karike, bez da se rastavlja motor? I ako jesu koliko okvirno dođe? Nego kontam jedan dan upaliti auto barem par sati da radi na leru i pomalo mu nekada davati gas, a iza auspuha postaviti nekakav karton, pa da vidim hoće li šta na njemu pokazati? Inače ovako je parkirana, a golfać se koristi :D
 
Član
Jesil gledo kakav ti je filter usisa imal na njemu sta masno, bacal ti ulje na mjeracu dje se gleda nivo ulja...Digni auto na dizalicu pa vidi imal ti sta masno na zadnjem kraju motoru prema kabini i ispod dole....Ne ide mi u glavu da moze toliko trosit na 100 KM a da nidje ne izbija, jbt na kilometar ti popije fildzan ulja
 
Član
Imao sam isti problem u svome Pugu kad sam ga kupio...Ponasao se normalno...imao svu snagu..nije previse dimio...Ali u voznj na malim obrtajima uvijek je "zastuco" pa onda primio gas...I na punom gasu u leru dimio je malo plavog dima i dakako smrdilo je na izgoreno ulje i doslovno klalo za oci...Trosio je oko litar ulja na nekih 150 kilometara...Dakle ugrij auto zakucaj gas vidi jel dimi i ako smrdi na ulje sto posto karike su dale svoje..
 
Top