Opel Kadett C Coupe

Opel Kadett C Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Podrzavam projekat! cak i meni, hondasu okorjelom, je padao ovaj kadet davno na pamet :D Ajde potrudi se da to bude do poda samo i sa bolesnim felnama...


eeeeeeee da, sjetih se sada, vidjeo sam u Beogradu ovoh kadeta, znaci bolest bolest bolest bolest :icon_eek: ako kad naleti, slikacu ga, znaci nema plastike, branika itd, prosireni rubovi, bolesno siroke felne, narandzasta boja, auto izgleda sila, majke mi...

Srecno ;)
 
Član
ispred zgrade,NOVO auto,znaci,nema packe,lik ga cuva maximalno...nece da prica o prodaji...FULL FABRIKA,znaci sve original

DSC4385.jpg
 
Član
jaoo jaoo ljubomoran sam sto imas ovog kadeta...nema slucaja da ovo unistis ili prodas polahko
all uradi kako treba imas posla moree bozije ali imat ces i auto kao san...sretno u radovima...;)
 
Član
Prilično zapušten što se limarije tiče, a imao je i bliskih susreta sa tvrđim predmetima. Neće biti jeftino ako hoćeš kvalitetno, to mislim da već znaš.
 
Član
Heh,kadjo....na ovom sam se naučio voziti....:icon_smile:
Sve čestitke za auto,i sretno.A ja još imam dvobojne original felne sa 4 kraka ,i to 5 komada....:lol:
 
Član
Hvala vam svima :D
Auto ce se abd bojit na ljeto kad malo ugrije pa cemo pocet varit ove dijelove sto su pukli. Na slikama izgleda lose ali uzivo je jedan od boljih primjeraka na terenu. Pod auta nije nigdje zahrdao i dalje stoji zastita jedino ima pored mjenjaca pukao lim.
Razlog ovakvog stanja je zato sto ga je vozao jedan invalid(gas mu je bio na lijevoj strani umjesto kvacila). Za felge cemo vidjet najvjerovatnije ce ici BBS RM zadnje 7.5 a prednje 7 jota ili ATS Classic
Ako netko ima nekih dijelova PM-me

A kadett bi trebao ovako izgledat

kadett-c-coupe-duesseldorf-reisholz2.jpg

my-kadett-s-012-29744.jpg



BTW ako netko ima ovaj crni spojler neka se javi
 
Član
Nakon dugo vremena nabavilo se nesto stvari.
Nabavili su se recaro sicevi u super stanju jos trebam rjesiti nosace za njih ali probao sam i stoje mu extra. Danas su stigle jos jedne felge 13-ke koje cemo prosirivat na 7.5 jota
I orginal Engelmani sa mante

Pozdrav do daljnjeg!! :D


Slike su loseg kvaliteta jbg :D






















I sicevi ce se presvlacit u u ljubicastu alkantaru(sredina) i siva alkantara sa strane


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top