Opel kadet 2.0 16v

Opel kadet 2.0 16v

Član
Nek je sa srecom kolegi ;)

Koliko je dao kesa ako se smije znati :cool:
I imam jedan prijedlog skinuti folie iza i staviti crne i ofarbati branik zadnji :icon_smile: ;)
 
Član
Jako dobar. Također se slažem za folije. Dodao bih i roru. Užasna je.

Ostatak je:cool:

Ima li ikakvih planova?
 
Član
koliko se vidi dobar kadilak,uz malo truda bit ce jos puno bolji,neka je kolegi sa srecom,da se navoza pa kupi bolje;););)
 
BHT Ovisnik
danas u neumu gledam ,reko vidim poznat mi momak,al reko onaj je vozio starijeg kadetta,vidim pise apartmani na njemu,reko jedino ako nije kupio novog,jako fin kadett uzivo,nek mu je sa srecom:cool:

p.s. kolko je smjestaj po osobi?:D ozb.
 
Član
haha, je mozete ga vidjeti na magistrali u Neumu sa tablom sobe apartmani.Smjestaj a cuj zavisi,dvokrevetna soba je 40 maraka.

ZELA GTI je napisao(la):
Jako dobar. Također se slažem za folije. Dodao bih i roru. Užasna je.

Ostatak je:cool:

Ima li ikakvih planova?
A nista zela,Skinuti roru i staviti manju i skinuti folije i on je to namjeravao.Ja na njemu nebi nista drugo dirao,posebno mrzim plasticarenje,spojlere preduboke branike i te gluposti.Jedino se bojim da ne pokvari zvuk,naime sad je brutalno dobar.
 
Član
Masina i po :cool::cool:, jos da su karambolke malkice dublje, nekako ova prednja plitka izgleda, ali opet u liniji je s pragom i zadnjom karambolkom.
 
Član
Uvijek sam bio nekako slab na ove Kadette 16V ne znam zašto :icon_eek: koliko je ovo love da ga ja kupim :icon_biggrin:?
 
Član
Jako lijep i po slikama očuvan Kađo;)
Samo bi mu auspuh malo uvukao unutra jer previše strši van i ništa više:cool:
 
Top